Cena sukien ślubnychTo, że Panna Młoda chce na swoim ślubie wyglądać najpiękniej jest oczywiste. Co jednak zrobić w sytuacji kiedy suknie ślubne potrafią kosztować więcej niż miesięczna pensja? Nie każdy może sobie pozwolić na wydanie 2500zł na sukienkę z najnowszej kolekcji. A nie każdy też chce iść do ślubu w używanej sukni z komisu lub wypożyczalni. Rozwiązaniem może być uszycie sukni ślubnej.

Zalet uszycia sukienki jest wiele i nie ograniczają się one jedynie do niższej ceny za sukienkę.  Decydując się na suknię według własnego projektu możemy wyglądać dokładnie tak jak w naszych marzeniach. Prawie nigdy nie zdarza się bowiem tak, aby udało się znaleźć w sklepie suknię idealną, zawsze jest to jakiś kompromis pomiędzy tym co nam się marzy, a tym co jest w sklepach. Szyjąc suknię, dobieramy każdy detal, każdą falbankę i każdą koronkę – dokładnie tak jak chcemy.

Inną korzyścią jest całkowita niepowtarzalność sukni i jej idealne dopasowanie do naszej figury. A szyjąc u krawcowej zarówno suknię jak i ślubny garnitur, możemy pobawić się dodatkami i kolorami, które wspólne dla Pary Młodej podkreślą ich bycie razem.

Przy wyborze krawcowej warto dopytać czy osoba ta ma już jakieś doświadczenie w szyciu sukien ślubnych czy sukni wieczorowych. Szycie sukienki warto zaplanować przynajmniej pół roku wcześniej, aby krawcowa miała czas i aby istniała możliwość wprowadzenia wszelkich poprawek w projekcie.  Dobrze też wcześniej po przymierzać kilka różnych modeli w salonie ślubnym, by znaleźć ten fason, w którym nam najbardziej do twarzy i na tej podstawie zaprojektować suknię.

Powiadom znajomego


Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl