Ile kosztuje ślub i weselePortale ślubne prześcigają się w ustaleniach ile ostatecznie może kosztować ślub i wesele. Ale czy dla każdego forma wyliczeń jest taka sama?

Każda Para powinna indywidualnie przeliczyć swój budżet ślubny. I chociaż narzędzi w Internecie jest bardzo dużo to bardzo trudno ustalić ostateczną cenę sukni ślubnej czy sali weselnej. Każdy nawet najmniejszy szczegół może podnieść cenę o 500 zł.

Nie ma wątpliwości, że największym kosztem wesela jest wynajęcie sali weselnej. W której skład wliczamy oczywiście jednostkowe koszty dla każdego z gości. Nie jedna Para Młoda obliczając koszt sali łapie się za głowę i zastanawia jak nazbierać taką sumę pieniędzy. A przecież to dopiero połowa kosztów, jakie poniesie w dalszych przygotowaniach.

Dobrze, zarezerwowaliście już salę i co dalej?
Fotograf, kamerzysta czy może dekoracje ślubne? Co wybrać?

Zamożniejsi wybiorą wszystkie trzy usługi. Natomiast osoby z mniejszym portfelem będą starały się wybrać odpowiednie dla swoich potrzeb. Skoro wybraliśmy fotografa to może poprosimy kogoś znajomego o filmowanie na weselu? Ale to nie to samo, co profesjonalny kamerzysta ze sprzętem który gwarantuje idealną jakość obrazu.

Chociaż obliczenia są trudne to ostatecznie i tak okazuje się, że początkowe wyniki wcale nie pokrywają się z ostatecznym kosztem. Więc może warto zrobić notatki i zapisać wszystko w notatniku ślubnym?

Taką formę wybrało właśnie kilka tysięcy par. Korzystając z notatnika ślubnego w naszym portalu możesz zachować swoje wydatki i dopisywać je z czasem. Prognozy wydatków są dobre i właśnie tam możesz spróbować wpisać wszystko, co potrzebne a w przypadku zmian z łatwością zmieniać i poprawiać ceny, ilości, drobiazgi.

Aby zarejestrować notatnik i wypełnić liste wydatków wystarczy kliknąć tutaj

Powiadom znajomego


Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl