Lista gościW tym artykule opiszemy kogo wypada zaprosić na ślub, kogo zaprosić na wesele a kogo zawiadomić o uroczystości zaślubin.

Chociaż głównym czynnikiem, którym będziemy się tutaj kierować są koszta które zwiększają się wraz ze wzrostem ilości gości weselnych należy pamiętać, że są osoby które wypada zaprosić na swój ślub.

W sprawie listy gości musicie w dużej mierze kierować się rozsądkiem. Wiadomą sprawą jest to, że zaprosić powinniście swoją najbliższą rodzinę. Co w przypadku kiedy wasza rodzina mieszka daleko i nie macie z nią kontaktu? O swojej uroczystości powinniście ich powiadomić i przy tym zaprosić na swój ślub.
Wyjątkiem jest tutaj sytuacja, w której nie jest to bliska rodzina. Wtedy możecie wysłać zawiadomienie o uroczystości. Będzie to najlepsze rozwiązanie. A przy tym nikt nie będzie czuł się urażony.

Zawiadomienie możecie wysłać także do swoich znajomych z którymi nie macie już kontaktu.

Jeśli pracujecie z kilkoma osobami i chcielibyście zaprosić tylko kilka wybranych osób nie róbcie tego w tajemnicy. Do pozostałych osób wyślijcie zawiadomienia lub przekażcie osobiście informację o zaślubinach. Takiej uroczystości nie da się ukryć.
Wyjściem jest także sytuacja kiedy nie zaprosicie żadnej z osób a po weselu przyniesiecie do pracy poczęstunek. Zostanie to dobrze przyjęte.

Więcej informacji znajdziecie także w pozostałych artykułach między innymi "Dzieci na weselu".


Już teraz goście mogą potwierdzać obecność na weselu przez internet!
Zapoznaj się z artykułem Lista gości z potwierdzeniem obecności

Powiadom znajomego


Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl