Menu weselne - przygotowaniePrzygotowanie menu weselnego to jedna z trudniejszych decyzji jakie trzeba podjąć podczas organizacji uroczystości weselnej. Od tej decyzji wiele zależy a przecież ważne jest żeby nasi goście byli zadowoleni i czuli się dobrze.

Planując pozycje które należą do menu weselnego należy pamiętać by jego poszczególne opcje nie były skierowane do jednego rodzaju osób. Nie wszyscy przepadają za drobiem lub wołowiną dlatego też w propozycjach powinny znaleźć się także inne rodzaje potraw mięsnych czy napojów.

menu_w.jpg

Wiele zależy także od ilości. Nie można przesadzać z nadmiarem ponieważ ważne jest aby koszty wesela były do „przełknięcia” i tutaj menu weselne ma dość duży wkład w sumę, którą będziemy musieli przeznaczyć na tę uroczystość.

 

Potraw nie może być też zbyt mało – jednym słowem należy tak zaplanować propozycję w menu by każdy zaspokoił swój głód a żeby zbyt wiele nie pozostało na stołach. Polecamy więc dobrze zastanowić się nad doborem menu.

Czasami jednak aby sprawić by wesele było wyjątkowe można przygotować potrawy stylizowane pod odpowiedni region. Jest to jednak rzadko praktykowane ze względu na to że zazwyczaj goście przyjeżdżają z różnych stron a co za tym idzie niekoniecznie przepadają za regionalnymi potrawami.

Miłym dodatkiem do menu weselnego może być malutki jadłospis związany kokardką gdzie każdy z gości może przeczytać co i w jakiej kolejności zostanie podane.

Pisząc artykuł zastanawialiśmy się jak możemy pomóc Wam w doborze menu. Poprosiliśmy kilka firm (Restauracji) o przygotowanie propozycji które mogą być  pomocne w dalszych planach.

logo_ogrodsmakow.jpgRestauracja & Hotel "Ogród Smaków"
ul. Dworcowa 6
62-001 Chludowo,

 

restauracja@ogrodsmakow.com.pl

www.ogrodsmakow.com.plPobierz menu proponowane przez Restaurację & Hotel "Ogród Smaków":

pdf.gif Menu weselne

logojbhotel.jpg

JB HOTEL
31-752 Kraków,
Nowa Huta, ul.Ujastek Mogilski 7

tel. /+ 48 12/ 680-71-00, fax / + 48 12/ 680-71-54
e-mail:jb@hoteljb.com.pl,
www.hoteljb.com.pl


Pobierz menu proponowane przez JB HOTEL ***:
pdf.gif Menu weselne 1
pdf.gif Menu weselne 2
pdf.gif Menu weselne 3
 

Powiadom znajomego


Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl