Najdroższe śluby i akcesoria ślubne

Wydalibyście milion złotych na suknię ślubną ? Stać Was na wesele na dwa tysiące gości?

Są na tym świecie ludzie, którzy są w stanie wydać na uroczystość weselną kwotę stanowiącą roczny dochód niewielkiego kraju. Oto przegląd najbardziej wykwintnych i najdroższych sukien, pierścionków zaręczynowych i uroczystości weselnych.

Jednym z najbardziej kosztownych ślubów w historii było wesele córki sułtana Brunei, które odbyło się w zeszłym roku. Dwutygodniowa uroczystość weselna na dwa tysiące gości kosztowała niemało. Co ciekawe, Panna Młoda jest dopiero czwartym dzieckiem jednej z jedenastu żon sułtana, wydatków ślubnych aby urządzić wesela dla pozostałych dzieci jeszcze więc nie koniec.

Najdroższa suknia ślubna to projekt Renee Strauss’a i Martin Katz’a. Wysadzana brylantami o łącznej wadze 150 karatów, suknia kosztuje bagatelne 12 mln $.

Jeden z najdroższych pierścionków zaręczynowych otrzymała Melania Knauss od Donalda Trump’a. Wart 2 mln$ pierścionek. 12 karatowy brylant osadzony w platynie na pewno przyciąga uwagę. Dla Panny Młodej, która ma ochotę na nietypową fryzurę robioną przez najlepszego stylistę świata, proponujemy wizytę u londyńskiego stylisty Lee Stafford’a. Za około 8 tyś złotych, Lee przygotuje naprawdę wyjątkowe uczesanie.

Podniosłą chwilą podczas ślubu jest również podpisywanie dokumentów  potwierdzających zawarcie związku małżeńskiego. Pióro którym podpiszemy dokument również powinno być wyjątkowe. Może więc użyć szwajcarskiego pióra przygotowanego dla uczczenia pamięci architekta Antonio Gaudi, ozdobionego przez 5072 niewielkie brylanciki? W porównaniu do sukni ślubnej, to już niewielki wydatek 265 tyś $.

Toast na ślubie warto wznieść wyjątkowym szampanem. Krug Clos du Mesnil 1995, za 750 tyś $ będzie jak znalazł. Na świcie jest zaledwie 12 tyś butelek,  może więc być problem ze znalezieniem jeszcze zapieczętowanej.

A wiecie co jest w tym wszystkim najciekawsze? To, że prawdziwa miłość warta jest więcej niż wszystkie powyższe gadżety !

Drukowanie Najdroższe śluby i akcesoria ślubne


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl