Warning: getimagesize(zdjecia/4730/zdjęcie 10.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/web/domains/wyjdzzamnie.pl/public_html/wyjdzzamnie.pl/site/info.php on line 90
Park na Wojskiego Centrum bankietowo - konferencyjne

Miejsce to powstało z myślą o tych, którzy chcą zorganizować wesele, imprezy firmowe i inne przyjęcia okolicznościowe. Zarówno aranżacja wnętrz jak i położenie obiektu wśród zieleni, tworzy wyjątkową atmosferę sprzyjającą organizacji niezapomnianych imprez.

 

Centrum bankietowo – konferencyjne Park na Wojskiego oferuje : 

- część restauracyjna na 200 osób
- dwie sale konferencyjne na 40 i 200 osób
- sala barowa
- taras przechodzący w duży ogród
- parking (ok. 50 aut)
- bazę noclegową na 50 osób

 

Wesela

Parom planującym organizacje wesela proponujemy klimatyzowaną sale mogącą pomieścić do 200 osób. Sala przechodzi bezpośrednio w taras oraz ogród co jest szczególnie doceniane w miesiącach letnich . Nasz obiekt położony jest w kameralnym miejscu wśród zieleni. Podczas wesela część restauracyjna, barowa, ogród oraz pokoje hotelowe są wyłącznie do Państwa dyspozycji – nie organizujemy w tym dniu żadnych innych imprez a cały teren jest ogrodzony i zamykany. Młoda Para jak i goście będą więc mieli pełen komfort podczas pobytu u nas.

 

Imprezy integracyjne

W zależności od charakteru imprezy oferujemy zróżnicowane menu oraz rozmaite atrakcje. Posiadamy salę restauracyjną na 180 osób, przestronny taras oraz duży ogród ze stałym grillem i oczkiem wodnym. Jesteśmy w stanie zorganizować wszelkiego rodzaju imprezy oraz spotkania firmowe na terenie naszego obiektu.

 

Catering

Park na Wojskiego świadczy wysokiej jakości usługi cateringowe. Posiłki przygotowywane są przez zespół kucharzy, którzy swoje doświadczenie zdobywali w renomowanych warszawskich restauracjach. W naszej ofercie znajduje się codzienny serwis śniadaniowy i obiadowy dla firm, w tym specjalne posiłki regeneracyjne dla pracowników fizycznych. Poza tym obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy – od kilkuosobowych spotkań do dużych imprez plenerowych.

 

Szkolenia

Obiekt położony jest w cichym miejscu wśród zieleni oraz posiada dogodną lokalizację przy zjeździe z Trasy Toruńskiej co sprawia, iż lokal ten jest idealnym miejscem na konferencje, szkolenia i towarzyszące im imprezy firmowe. Do dyspozycji oddajemy dwie sale na 40 i na 200 osób. Naszym klientom zapewniamy sprzęt multimedialny. W trakcie szkoleń i konferencji zapewniamy uczestnikom pełen serwis cateringowy w postaci obiadów, przerw kawowych oraz deserów. Dla gości spoza Warszawy przygotowaliśmy pokoje mogące pomieścić 50 osób. Odległość od dworca centralnego to tylko 13 km.

Zdjęcia
zdjęcie 3.jpg zdjęcie 1.jpg zdjęcie 10.jpg zdjęcie 8.jpg
Dane kontaktowe
Telefon:
(22) 771-24-77 ; 668 306 666
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Dane adresowe
Nazwa firmy:
Park na Wojskiego Centrum bankietowo - konferencyjne
Adres:
ul. Wojskiego 4
Miasto
Marki
Kod pocztowy:
05-270
Województwo:
Mazowieckie
W przypadku kontaktu z firmą Park na Wojskiego Centrum bankietowo - konferencyjne prosimy powołać się na portal www.wyjdzzamnie.pl
Promocje i wolne terminy
Notatnik ślubny
Zaloguj się, aby zapisać firmę do schowka:
Użytkownik: Hasło:
Nie masz jeszcze notatnika? Zarejestruj swój notatnik

Rejestracja umożliwi Ci zapisywanie firm do ulubionych, a także:
- tworzenie notatek
- utworzenie listy gości
- utworzenie listy prezentów
- i wiele innych sprawdź: Zarejestruj swój notatnik
Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl