Podziękowania dla rodzicówPodziękowania dla rodziców, niesamowity zwyczaj Pary Młodej za włożoną w wychowanie troskę są wspaniałą, tradycyjną częścią każdego wesela. W związku z tym nie może o tej ważnej części zapomnieć żadna Para Młoda. Życzenia dla rodziców są składane w większości wypadków tuż po pierwszym tańcu lub zaraz po tradycyjnych oczepinach.

Podziękowania dla rodzicówNajczęściej rodzicom dedykuje się wspaniałe piosenki przeznaczone właśnie jako podziękowanie. Najbardziej popularne utwory to „Cudownych rodziców mam” Urszuli Sipińskiej oraz „Walc dla rodziców” zespołu Bayer Full. Jest dozwolone w rzeczy samej wykorzystać do tego celu zupełnie inną muzykę i wraz z orkiestrą weselną lub wodzirejem zagrać ulubioną piosenkę mamy bądź teściowej.
Dobrym pomysłem jest zrobienie zmiksowanej wersji 4 piosenek - ulubionych utworów z rodziców.

Forma podziękowań dla rodziców, powinna stanowić plan napisany przez młodą parę. Najczęściej Para Młoda decyduje się na słowa prosto z serca lub pomocy Internetu tworzą piękne podziękowania - pomocne mogą okazać się tutaj także teksty podziękowań dla rodziców. Rodzicom, należą się także w podziękowaniu drobne upominka, a dla Pań (Mama i Teściowa) kwiaty. Ogromnym faux pau jest obdarowanie rodziców bukietem otrzymanym chwilę wcześniej od gości weselnych. Bukiety dla rodziców należy zamówić wcześniej, planując ten moment podziękowań. Rodzice powinni czuć się docenieni i wspierani. Częstym zwyczajem jest obdarowanie rodziców zdjęciami ślubnymi lub wspólnym zdjęciem pamiątkowym. Można także przygotować piękny, specjalny album dla rodziców, który będzie zawierał zdjęcia i treść podziękowania. Dla Waszych rodziców będzie to wspaniała, niezapomniana pamiątka.Moment podziękowania dla rodziców jest jednym z najbardziej emocjonujących i wzruszających chwil wesela, dlatego też warto zadbać o to by ten moment był wspaniały i wyjątkowy. Przecież gdyby nie rodzice, nie było by Was i Waszego ślubu.
Możliwe formy podziękowań

  • Podziękowania dla rodziców w formie ustnej
  • Podziękowanie dla rodziców drobnym upominkiem
  • Album dla rodziców zawierający zdjęcia ślubne
  • Obowiązkowo piosenka i taniec rodziców i nowożeńców
Powiadom znajomego


Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl