Wiązanie krawatów - węzeł WINDSORKilka słów o tej metodzie:
Węzeł typu WINDSOR jest odporniejszy na rozwiązanie niż węzeł prosty. Dzięki podwójnemu obwinięciu końcowej części możemy lepiej uporządkować go przy górnej części koszuli. Dlatego też wydaje się być bardziej profesjonalną metodą.


Przykład drugi:

Węzeł Windsor Wiązanie krawata

Dlaczego wiązanie krawata jest takie ważne?
Węzeł umieszczony jest w miejscu, na które bardzo często rozmawiamy z rozmówcą. Sprawia to, że sam węzeł musi być wykonany bardzo starannie. Cienka część krawata nie powinna wystawać od spodu. Zwykle krawaty posiadają paseczek do którego można wsunąć drugą część lub można także wykorzystać koszulę i umieścić cienką część wsuwając ją między guziki. Lepiej jednak skorzystać z pierwszej opcji. Tak jest ładniej.

Długość krawata
Zazwyczaj krawaty produkowane przez producentów mają 145 cm. Można spotkać inne wymiary jednak inne wymiary to rzadkość. Dlatego przy zakupie musimy sprawdzić czy sprzedawca sprzedaje nam krawat o odpowiedniej długości. Wszystko zależy jednak od osoby, która będzie go nosiła. Krawat należy związać tak by jego koniec dotykał górnej części paska od spodni. Zbyt długi lub za krótki krawat wygląda nie ładnie.

Na jaką okazję, jaki kolor?
W ciągu dnia lepiej nosić krawaty w jasnych odcieniach. Najlepiej komponujące się dobrze z marynarką czy spodniami a także koszulą. Wieczorami lepiej zakładać krawaty ciemne mniej rzucające się w oczy.

Powiadom znajomego


Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl