Artykuły

Wybór obrączki to jeden z ważniejszych elementów ślubnych przygotowań. Wzorów i możliwości jest sporo – zwykle jednak wzory opierają się na złocie lub platynie i ewentualnym grawerowaniu. Niektórzy jednak szukają czegoś zupełnie wyjątkowego. Oto kilka propozycji nietypowych a nawet...dziwnych.
Obrączki inne niż wszystkie
Ruszył sezon ślubny 2010, a wraz z nim wielkie poszukiwania idealnej sukni ślubnej i garnituru. Stąd nasz temat numeru! W najnowszej „Modzie na Ślub” dobieramy krój kreacji do sylwetki. Inny model dla szerokich bioder, inny dla wąskiej talii, a jeszcze inny dla rozmiaru XXL. Wybór jest trudny!
Nowy numer Mody na ślub już w sprzedaży!
Świętowanie Wieczorów Panieńskich staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Druhny prześcigają się w pomysłach na oryginalny scenariusz Wieczoru Panieńskiego, a i same Panny Młode często uczestniczą w przygotowaniach. Proponujemy Wam zatem podzielenie się oryginalnym i ciekawym pomysłem na organizację Wieczoru Panieńskiego.
Konkurs na najciekawszy opis wieczoru Panieńskiego
Czy wiesz, że ślub i wesele można zorganizować w jeden weekend, a wybierając pierścionek zaręczynowy wygrać samochód Kia Soul? Niemożliwe? A jednak! 5 -6 grudnia w Warszawie startuje VI Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej TORWAR.
VI Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej TORWAR
Do ślubu zostało zaledwie kilka miesięcy i wszystko już od dawna zaplanowane. Jednakże okazuje się, że na przeszkodzie Waszych planów może stanąć kryzys gospodarczy i konieczność uważniejszego przyglądania się wszelkim wydatkom. Co zrobić, jeśli duże wesele jest Waszym marzeniem i nie chcecie z niego rezygnować? Na pewno jest parę sposobów, dzięki którym uda się zaoszczędzić nieco pieniędzy.
Ślub w czasach kryzysu
Marka YES od lat doradza Młodym Parom w wyborze obrączek ślubnych. Znając potrzeby Klientów i wychodząc na przeciw ich gustom proponuje wzory z białego i żółtego złota, wzory dwukolorowe oraz ozdabiane diamentami. Już teraz możecie wypróbować KREATORA OBRĄCZEK.
KREATOR OBRĄCZEK YES Biżuteria
To pytanie zadaje sobie coraz więcej młodych par, zaniepokojonych długa listą tematów do ogarnięcia przed wypowiedzeniem sakramentalnego „tak”. Polski rynek ślubny jest coraz bogatszy w szereg usług pozwalających na odciążenie nas od przygotowań. Hotele współpracujące z podwykonawcami, sztaby wedding plannerów, portale ślubne z odpowiedziami na  nurtujące pytania nie wyręczą nas jednak w tym, na co musimy poświęcić czas osobiście, ani nie pozwolą na mentalne przygotowanie się do czekających nas wyzwań. Z zaskakującym pomysłem, będącym rozwiązaniem na ten problem wyszła jedna z polskich agencji ślubnych, tworząc pierwszą w kraju propozycję kompleksowych Warsztatów Ślubnych.
Jak uprościć przygotowania do ślubu?
Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl