Makijaż ślubny - Młoda PannaWykonanie makijażu ślubnego, który będzie komponował się dobrze w kościele, na dworze czy na sali weselnej ułatwi Wam właśnie ten artykuł. Możecie skorzystać z porad specjalisty w tej dziedzinie lub poprosić fotografa by przedstawił Wam jaki kolor powinnyście dobrać by zdjęcia wyszły dobrze.

Dość często korzysta się z usług firm lub osób, które makijaż wykonują zawodowo. Taka usługa niestety kosztuje dlatego też jeśli chcecie możecie same wykonać makijaż, który będzie równie dobry i profesjonalny.

Jak się do tego zabrać?
Wcześniej podkreśliłam już że makijaż powinien wyglądać dobrze wszędzie nie tylko w jednym pomieszczeniu. Co ważne powinien przetrwać do rana... no może z małymi poprawkami, których zapewne nie zabraknie jednak starajcie się robić go tak by poprawek było jak najmniej.

Zalecamy Wam użycie ciepłych kolorów podkładu. W ten sposób właśnie uda się zmniejszyć różnicę w różnego rodzaju pomieszczeniach czy na dworze.

Należy także koniecznie zatuszować defekty skóry, przebarwienia itp. Oczy warto podkreślić konturówką, zaznaczając naturalny kształt. Postarajcie się także zadbać o brwi. Możecie je czesać lub usunąć ich nadmiarną ilość.

Po wszystkich tych zabiegach koniecznie przypudrujcie twarz. Pozwoli to na zachowanie trwałości aż do białego rana.

Powiadom znajomego


Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl