Porady

Wybierz kategorię:
Przychodzi czas na wybór obrączek. Ślub i wesele przeminą natomiast obrączki zostaną z Wami na całe życie. Warto więc zastanowić się jakie obrączki ślubne wybrać. Na polskim rynku znajdziecie ciekawe jak również klasyczne obrączki.Obrączka powinna być wyjątkowa i wygodna.
Wiązanki ślubne
Jak wybrać obrączki ślubne
Jeśli szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego i niepowtarzalnego na grawer można zdecydować się na...wygrawerowanie na obrączce kodu DNA partnera.
Wiązanki ślubne
Obrączki na ślub z DNA
Nie wszystkie Młode Pary decydują się na obrączki grawerowane. Część par o tym zapomina, część rezygnuje z grawerowania idąc za radą jubilera (grawer po latach może się wytrzeć), część rezygnuje ze względu na koszty.
Wiązanki ślubne
Obrączki grawerowane - propozycje sentencji
Brylant choć rzeczywiście jest symbolem statusu, coraz częściej wybierane są na potrzeby pierścionków zaręczynowych również inne kamienie szlachetne.
Wiązanki ślubne
Pierścionek na zaręczyny – nie tylko brylanty
Obrączki ślubne będą przez całe życie symbolizowały Waszą miłość. Będą z Wami w każdy dzień czy w pracy czy w domu. Warto więc zwrócić uwagę na kilka drobiazgów, które w późniejszym czasie okażą się bardzo ważne.
Wiązanki ślubne
Obrączki ślubne
Rozmiar pierścionkaArtykuł ten opisuje jak dobrać odpowiedni rozmiar pierścionka zaręczynowego. Niestety nie jest to proste zadanie dla mężczyzny, który chce swojej wybrance sprawić ogromną niespodziankę. Jak zdobyć rozmiar aby wybranka się nie dowiedziała? Mamy kilka dobrych rad.
Wiązanki ślubne
Rozmiar pierścionka zaręczynowego
pierscionek_zar.jpgWybór pierścionka zaręczynowego jest dla mężczyzny bardzo ważnym elementem rozpoczęcia wspólnego życia. To właśnie wręczając pierścionek zapada decyzja o wspólnym życiu. W tym artykule znajdziecie kilka waskazówek dotyczących pierścionków zaręczynowych.
Wiązanki ślubne
Pierścionek zaręczynowy

Obrączki biżuteriaW tym artykule postaramy się doradzić Wam jakie czynności powinniście wykonać by Wasze obrączki nagle nie zniknęły gdzieś bez śladu i zawsze były jak nowe.

Wiązanki ślubne
Zadbaj o obrączkę - biżuteria
Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl