Porady

Wybierz kategorię:
Przez ostatnie lata sztuka fotografowania pary młodej zmieniła się w znacznym stopniu, głównie chyba dzięki preferencjom samych klientów. Pary młode nie fotografują się już jedynie w warunkach studyjnych, gdzie wykonuje się może profesjonalne i ładne zdjęcia, ale wciąż na podobnych tłach i z podobnymi rekwizytami. Wielką odmianę stanowią sesje plenerowe.
Wiązanki ślubne
Urocza sesja w plenerze
Lista miejsc gdzie można wybrać się na plener zdjęć ślubnych. Już teraz możecie wybrać jedno z pięknych miejsc. Lista podzielona jest na województwa co ułatwi Wam wybór. Czekamy także na Wasze pomysły.
Wiązanki ślubne
Gdzie na zdjęcia w plenerze?
Aparat i kamera w każdym z nas budzi pewnego rodzaju obawę, a przez głowę przechodzi myśl: Jak ja wyjdę na tym zdjęciu? Kilka porad dotyczących zdjęć ślubnych aby zdjęcia były naturalne i jednocześnie piękne.
Wiązanki ślubne
Naturalne zdjęcia ślubne
dod_do_zdj_sl.jpgCo zrobić by urozmaicić Wasze zdjęcia ślubne? Zastosujcie kilka dodatków, które uatrakcyjnią fotografie.

Przeczytaj koniecznie o najpopularniejszych dodatkach.
Wiązanki ślubne
Dodatki do zdjęć ślubnych
piekn_zdj_sl.jpgKażda Młoda Para przykłada dużą wagę do wyboru fotografa. Warto jednak wiedzieć, że samemu można pomóc w osiągnięciu oczekiwanego efektu. Wystarczy skorzystać z kilku porad, które zamieściliśmy w artykule.
Wiązanki ślubne
Piękne zdjęcia ślubne
Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość nic zatem dziwnego że zależy nam aby była ona jak najlepiej uwieczniona na zdjęciach. Jak więc upewnić się że wybierasz właściwego fotografa? Przede wszystkim ważne są dobre relacje z fotografem i to że odpowie on na każde Twoje pytanie.
Wiązanki ślubne
Ważne pytania przy wyborze fotografa
Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl