Porady

Wybierz kategorię:
Dziecko jest wymagającym gościem weselnym. Również w zakresie ubioru. Dla rodziców dzieci które będą uczestniczyły w weselu przygotowaliśmy kilka porad – jak ubrać dziecko na wesele.
Wiązanki ślubne
Dzieci na weselu. Jak ubrać najmłodszych?
Artykuł przeznaczony jest głównie dla gości weselnych. Jeśli macie problem z ułożeniem życzeń dla Młodej Pary możecie wybrać z przykładowych życzeń ślubnych.
Wiązanki ślubne
Przykładowe życzenia ślubne
Prezenty ślubne dla młodej pary to rzecz oczywista, w zasadzie nie godzi się pokazać na weselu bez takiego podarunku lub koperty z pieniędzmi. Ale czy ktoś pomyślał o tym aby obdarować gości weselnych jakim drobnym upominkiem? To raczej jest nowy zwyczaj i rzadko praktykowany, a jedyna taka pamiątka dla gości to zdjęcia.
Wiązanki ślubne
Prezenty i upominki dla gości
Gdy sakramentalne „TAK” już padło, gdy kościelne dzwony już biją, gdy nasze serca rozpiera wszechobecna radość, dumnym krokiem kierujemy się w stronę wyjścia z Kościoła.
Wiązanki ślubne
Obsypywanie Pary Młodej
swiadek_m.jpgZostaliście zaproszeni na świadków na ślubie Waszych bliskich? Cieszycie się, ale jednocześnie ogarnia Was przerażenie? Nie macie się, czego bać! Ten artykuł pomoże Wam przezwyciężyć strach!
Wiązanki ślubne
Świadkowie na ślubie
Organizując ślub prawie zawsze wynajmujemy profesjonalnego fotografa lub operatora video. Warto dodatkowo skorzystać z możliwości jakie dają nam najnowsze technologie i przygotować już po weselu specjalną pamiątkową płytę przeznaczoną dla naszych weselnych gości.
Wiązanki ślubne
Płyta ze zdjęciami - pamiątka dla gości
Zwyczaj dawania Państwu Młodym prezentów staje się coraz rzadszy, coraz bardziej zaś popularne jest wręczanie Państwu Młodym koperty z pieniędzmi zamiast prezentu.
Wiązanki ślubne
Ile włożyć do koperty - prezent
Dzieci na weselu często bywają problematyczne – trzeba przygotować im osobne menu, trzeba ich cały czas pilnować. W jaki sposób zadbać o dzieci na weselu, tak by spędziły miło czas, ale by dorośli również mogli się zabawić?
Wiązanki ślubne
Dzieci na weselu - na co zwracać uwagę
W artykule dotyczącym najważniejszych osób na weselu czyli Was i rodziców opisaliśmy sposoby jak posadzić gości w oczywistych sytuacjach oraz w przypadku gdy rodzice są rozwiedzeni. Ten artykuł rozwiniemy o kolejnych gości weselnych.
Wiązanki ślubne
Jak posadzić gości weselnych?
W tym artykule opiszemy kogo wypada zaprosić na ślub, kogo zaprosić na wesele a kogo zawiadomić o uroczystości zaślubin. Możecie skorzystać z narzędzia w naszym notatniku, który sprawdzi się przy tworzeniu listy gości.
Wiązanki ślubne
Lista gości
wyg_but_wes.jpgBardzo często wybierając się na wesele zastanawiamy się jakie obuwie ubrać. Kiedy okazuje się, że żadne nie pasuje do naszego stroju na szybko biegamy po sklepach szukając czegoś odpowiedniego. Zapominamy jednak o bardzo ważnych rzeczach dotyczących wygody i późniejszej zabawy na weselu.
Wiązanki ślubne
Wygodne obuwie na wesele
dzieci_wesele.jpgCzy wyobrażacie sobie zdjęcie ślubne, na którym zabraknie dzieci?  A może jesteście zwolennikami uroczystości bez dzieci biegających wokół stołów? Przeciwnikami zazwyczaj są Panowie natomiast Panie nie wyobrażają sobie uroczystości weselnej bez najmłodszych członków rodziny.
Wiązanki ślubne
Dzieci na weselu - goście weselni
Ślub coraz bliżej...macie juz mieszkanie i zaczynacie je urządzać, a może czekacie na pomoc krewnych...którzy obdarzą Was najpotrzebniejszymi rzeczami w gospodarstwie domowym nowożeńców?Sprawa jest delikatna i być może sądzicie ze nie wypada o niej rozmawiać z najbliższymi. Nic bardziej mylnego.
Wiązanki ślubne
Prezenty - złoty środek!
Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl