Porady

Wybierz kategorię:
Coraz częściej, młode pary decydują się na zaproszenie na wesele DJ, zamiast orkiestry. Jest to rozwiązanie tańsze a przy odpowiedniej oprawie równie efektowne. Nie każdy jednak DJ dobrze poradzi sobie na weselu - warto więc wiedzieć z jakimi problemami możemy się zetknąć i jak im zapobiec.
Wiązanki ślubne
Najczęstsze problemy z DJem
Artykuł zawiera listę piosenek dla rodziców. Chociaż numerem jeden jest wciąż Cudownych Rodziców mam Urszuli Sipińskiej to może znajdziecie inną propozycję, która się Wam spodoba.
Wiązanki ślubne
Piosenka dla rodziców
W związku z tym, że wiele osób poszukuje piosenki na pierwszy taniec postanowiliśmy zrobić spis najczęściej pokazujących się na naszym forum a także dodatkowo zamieścimy typy utworów polecanych przez nasz portal.
Wiązanki ślubne
Piosenka na pierwszy taniec
W tym artykule postaramy się opisać na co zwrócić uwagę przy wyborze Dj`a, jak podpisać umowę, wybrać piosenki, które będą grane na weselu. Przeczytajcie konieczne. Być może niedługo staniecie przed tym ważnym wyborem.
Wiązanki ślubne
Dj na wesele
nutkadjkf.jpgKażda Para ma tak zwane swoje piosenki z którymi kojarzą się określone sytuacje, miejsca uczucia. Nie powinno ich zabraknąć na Waszym weselu. Mamy nadzieję, że kilka naszych porad pomoże Wam ułożyć dobry plan muzyki na uroczystości.
Wiązanki ślubne
Niezapomniane piosenki - muzyka na wesele
Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl