Porady

Wybierz kategorię:
Dopełnieniem stroju panny młodej jest elegancka fryzura ślubna. Jednak aby tak było nie możemy tej sprawy zostawić na ostatnią chwilę. Jeśli ślub jest planowany choćby z kilkutygodniowym wyprzedzeniem warto najpierw zadbać o ich ładny i zdrowy wygląd.
Wiązanki ślubne
Modna fryzura ślubna
Szara cera, podkrążone oczy, wypryski i przebarwienia które pojawiają się na skutek długotrwałego zdenerwowania, do tego nieogolone nogi, połamane i podrapane paznokcie i pan młody zarośnięty i rozczochrany...Stop! To koszmarny sen spowodowany napięciem nerwowym przed ślubem.
Wiązanki ślubne
Kosmetyki na ślub
Ślub to bez wątpienia dzień wyjątkowy i każda pani chce wtedy wyglądać wyjątkowo. Ale na ten wygląd składa się wiele szczegółów, także tych niewidocznych dla osób postronnych. Mowa tu oczywiście o bieliźnie. A wybór odpowiedniej bielizny to wielka sztuka. Musi być jednocześnie wygodna i szykowna.
Wiązanki ślubne
Wygodna bielizna ślubna
Aby wizerunek pani młodej był w pełni dopracowany i zapięty na ostatni guzik, należy dopilnować każdego szczegółu. Dobrać dodatki, makijaż, kwiaty i inne rzeczy. Zadbać też należy o odpowiedni wygląd dłoni i paznokci.
Wiązanki ślubne
Dłonie panny młodej
Ślub i wesele, to ważna, życiowa uroczystość, dlatego zwykle chcemy, aby była doskonała. W tym celu wykonujemy precyzyjny plan przygotowań i realizujemy go skrupulatnie krok po kroku. Ale należy wziąć też poprawkę na tzw. element losowy, który może sprawić, że coś pójdzie nie po naszej myśli. Trzeba więc być elastycznym i mieć awaryjny plan B na różne okoliczności.
Wiązanki ślubne
Niezbędnik panny młodej
Ślub, strojna suknia z wielkim trenem, to marzenie wielu małych dziewczynek. Niektóre dziewczynki z czasem z tego wyrastają, a swoje marzenia porzucają na rzecz skromnej, eleganckiej sukni, ponieważ ich gust i styl nieco się zmienił i dojrzał.
Wiązanki ślubne
Najpiękniejsza Panna Młoda
Wygląd panny młodej na ślubie to końcowy efekt skomplikowanych przygotowań, w które wpisana jest także skóra twarzy. Należy ją przygotować gruntownie zanim zostanie powleczona ślubnym makijażem.
Wiązanki ślubne
Jak dbać o cerę przed ślubem
To, że Panna Młoda chce w dniu ślubu wyglądać pięknie jest oczywistością. Jak więc uniknąć sytuacji w której w dniu ślubu budzimy się z reakcją uczuleniową, a nasze ramiona i odsłonięty w sukni dekolt pokrywają krostki lub czerwone plamy?
Wiązanki ślubne
Kosmetyki i dieta przed ślubem
Bardzo często ważna jest wygoda, własny styl, lubiane kolory. To wszystko ma sprawiać, że czujemy się pewnie i dobrze ze swoim wyglądem. Co zrobić jeśli to się nie udaje?
Wiązanki ślubne
Idealna panna młoda
niespodzianka_m.jpgW tym artykule dowiesz się jak zaskoczyć Pana Młodego. Niektóre z pomysłów są bezcenne więc nie ma na co czekać. Ty też możesz wymyślić coś wyjątkowego.
Wiązanki ślubne
Niespodzianka dla Pana Młodego
Wyposażanie łazienki? A któż to widział, powiecie. Przecież to do wynajmujących salę należy zadbanie o czystość łazienki podczas przyjęcia weselnego!
Wiązanki ślubne
Łazienka weselna - zadbaj o nią
Jest jednak jeszcze jedna propozycja, którą może rozważyć każda Panna Młoda: kapelusz, jako ślubne nakrycie głowy. Jeśli rozważałaś tą możliwość zapraszamy do przeczytania artykułu.
Wiązanki ślubne
Kapelusz ślubny zamiast welonu
Duży orszak weselny i przyjaciółki oraz kuzynki w roli druhen to piękny widok. Zwłaszcza jeśli wszystkie druhny ubrane są tak samo. Zostałaś druhną - musisz wiedzieć kilka rzeczy.
Wiązanki ślubne
Jak wybrać suknie dla druhen
Opalanie w solarium trzeba zaplanować odpowiednio, tak by zdążyć się opalić, ale jednocześnie nie  przesadzić z nadmiarem uzyskanego podczas opalania koloru.
Wiązanki ślubne
Solarium przed ślubem
Tradycja urządzania wieczorów panieńskich nie jest u nas zbyt rozpowszechniona. A szkoda, jest to przecież okazja do wspaniałej i szalonej zabawy w gronie przyjaciółek i jeszcze wolnym stanie cywilnym. Czy wybierzesz się do SPA czy na szaloną imprezę?
Wiązanki ślubne
Wieczór panieński
Wśród przygotowań do tego najważniejszego dnia w życiu, przyszłe Panny Młode pamiętają również o zarezerwowaniu terminu u fryzjera i umówieniu makijażysty.
Wiązanki ślubne
Wizażysta na ślub
Ślub dla wielu kobiet to spełnienie dziecięcych marzeń. Już wtedy wyobrażały sobie ten wyjątkowy dzień i przygotowania z nim związane. Wreszcie gdy są w odpowiednim momencie swojego życia by zawrzeć związek małżeński, ceremonie ślubną planują w każdym szczególe. Wszystko ma być dokładnie jak z marzeń. Starannie dobrana suknia, bielizna, dodatki, buty, nadszedł czas i na drobne upiększenie samej siebie.
Wiązanki ślubne
Paznokcie na ślub
Zły wybór i oszczędność mogą popsuć ten piękny dzień. Pamiętaj, że w bieliźnie ślubnej spędzisz cały dzień no i oczywiście noc. W tym artykule znajdziesz przydatne informacje na temat bielizny, którą wybierzesz na ślub.
Wiązanki ślubne
Bielizna ślubna
W ostatnich latach producenci butów wprowadzili do swoich kolekcji duży wybór butów ślubnych. Dzięki temu jest w czym wybierać. Postaramy się przybliżyć problemy związane z wyborem butów ślubnych i ułatwić Wam zakup.
Wiązanki ślubne
Wybór butów ślubnych
Każda z Was staje przed wyborem suknii ślubnej. Postanowiliśmy ułatwić Wam wybór sugerując kilka punktów, na których powinnyście się skupić. Dla wieli z Was jest to zapewne najprzyjemniejsza część organizacji wesela. Zwłaszcza, że kobiety znane są z upodobania do zakupów - w szczególności swojej garderoby.
Wiązanki ślubne
Wybór suknii ślubnej - Moda dla Pań
Wykonanie makijażu ślubnego, który będzie komponował się dobrze w kościele, na dworze czy na sali weselnej ułatwi Wam właśnie ten artykuł. Możecie skorzystać z porad specjalisty w tej dziedzinie lub poprosić fotografa by przedstawił Wam jaki kolor powinnyście dobrać by zdjęcia wyszły dobrze.
Wiązanki ślubne
Makijaż ślubny - Młoda Panna
Jeśli już wybrałaś dietę odpowiednią dla twojego stylu życia to teraz nadszedł czas na aktywną pracę nad twoim ciałem. Najwięcej korzysci przyniesie Ci dieta w połączeniu z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami gimnastycznymi.
Wiązanki ślubne
Popracuj nad swoją sylwetką przed wielkim dniem
Co zrobić by wyglądać naturalnie, ale i odświętnie? Jak i czym podkreślić swoje walory by nie przesadzić? Czy reflektory będą dla nas łaskawe? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w naszym artykule poświęconym sztuce wizażu w makijażu ślubnym.
Wiązanki ślubne
Wyjątkowa chwila - wyjątkowy makijaż
Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl