Porady

Wybierz kategorię:
Podczas przygotowań do ślubu, przyszła pani młoda jest przeważnie skupiona na swoim wyglądzie, tracąc gdzieś z oczu wizerunek pana młodego. A przecież wszelkie starania są na nic, jeśli pan młody nie zadba o pewne elementy.
Wiązanki ślubne
Garnitur na ślub i wesele
Dziś oficjalne zaręczyny z udziałem członków obu rodzin najczęściej poprzedzone są intymnymi oświadczynami, gdzie młodzi wyznają sobie miłość i przyrzekają być na zawsze razem. I chociaż wiele się zmieniło, to każda kobieta oczekuje takiego właśnie romantycznego wieczoru, kiedy ukochany poprosi ją o rękę.
Wiązanki ślubne
Jak się oświadczyć?
Jeśli wieczór ze striptizerką i kumplami wydaje się dla Ciebie nudny możesz spróbować innych rozwiązań proponowanych przez znaną firmę organizującą wesela i śluby. Zobacz może taka forma będzie Ci bardziej odpowiadać.
Wiązanki ślubne
Wieczór kawalerski - nietypowo
Najbardziej popularnym dodatkiem do garnitury ślubnego jest krawat, choć część Panów, zwłaszcza jeśli ślub biorą w smokingu, decyduje się na muszkę. Jednak ani muszka ani też krawat nie są jedynymi możliwościami z jakich mogą korzystać Panowie.
Wiązanki ślubne
Fular i ascot zamiast krawatu
W tym artykule znajdziecie informacje jak odpowiednio dobrać obuwie na wesele. W związku z tym, że Panowie mają zwykle mniejszy problem z wyborem temat wyczerpaliśmy w kilku zdaniach.
Wiązanki ślubne
Obuwie dla Panów
Przedstawiamy Wam kolejną animację wiązania krawata. Wiemy, że często korzystacie z poprzednich naszych podpowiedzi dlatego z przyjemnością wykonaliśmy kolejną formę animacji.
Wiązanki ślubne
Wiązanie krawata - Shelby
W tym artykule przedstawie Wam jak powinniście dopasować marynarkę oraz kamizelkę. Nie jest to trudna rzecz jednak często zdarza się, że dobieramy je nieodpowiednio. Jeśli kupujesz garnitur jako całość nie będzie problemu z dobraniem materiału jeśli jednak zdaży się, że nic nie będziesz umiał dopasować musisz inaczej podejść do wyboru całości.
Wiązanki ślubne
Marynarka i kamizelka - dla Panów
KrawatTen artykuł kierujemy głównie do Panów, którzy w najbliższym czasie staną oko w oko z problemem wyboru garnituru na wesele. I chociaż pewne jest, że nie stanowi to zapewne większego problemu niż dla Panny Młodej wybór sukni ślubnej to jednak nie jest łatwym zadaniem.
Wiązanki ślubne
Garnitur dla Młodego Pana - moda męska
Węzeł mniej obfity. Takie rodzaj wiązanie dobrze stosować przy grubych tkaninach. Jest harmonijny i gładki. Porada zawiera kolejną animacje - typ Pół-Windsor.
Wiązanki ślubne
Wiązanie krawatów - Pół-Windsor
Kolejny rodzaj węzła - animacja wiązania o nazwie WINDSOR. Metoda ta jest troszke trudniejsza ale lepiej daje się uporządkować krawat przy górnej części koszuli. Węzeł ten jest też odporniejszy na rozwiązanie.
Wiązanki ślubne
Wiązanie krawatów - węzeł WINDSOR
Ile razy podczas wyjścia zdażyło Ci się prosić kogoś o zawiązanie krawata? Zapewne potrzebowałeś instrukcji, która jasno opisywała by prostą i szybką metodę na zawiązanie krawata.
Wiązanki ślubne
Wiązanie krawata
Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl