Porady

Wybierz kategorię:
Co kraj to obyczaj. Wprawdzie w Polsce hołduje się głównie Polskim tradycjom - chyba że ślub odbywa się między osobami różnej narodowości, warto jednak zapoznać się z innymi, czasami mocno nietypowymi, tradycjami ślubnymi
Wiązanki ślubne
Nietypowe zwyczaje ślubne
Znamy sporą liczbę zabaw i zwyczajów weselnych, ale najważniejszą częścią, bez której nie wyobrażamy sobie tej uroczystości, są oczepiny. Tą część wesela, wedle tradycji zaczynamy o północy. Dokładnie o tej godzinie panna młoda symbolicznie przechodzi ze stanu panieńskiego w zamężny.
Wiązanki ślubne
Oczepiny - najciekawsze zabawy
Biura podróży prześcigają się w wymyślnych ofertach, przedstawianych w różnych opcjach. Musi być różnorodność, ponieważ niektóre pary lubią się leniwie wylegiwać na plaży z drinkiem w ręce, a inne znów pragną spędzać czas bardzo aktywnie na zwiedzaniu lub uprawianiu sportów ekstremalnych. Obecnie modną, romantyczną formą wypoczynku młodożeńców są rejsy wycieczkowe.
Wiązanki ślubne
Podróż poślubna na statku
Dzień ślubu i wesela jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Nic więc dziwnego że wokół samego ślubu narosło mnóstwo zwyczajów i rytuałów, które swoje źródła mają nawet w starożytności bądź wiekach średnich, a którym po dziś dzień chętnie hołdujemy.
Wiązanki ślubne
Zwyczaje weselne
Dekorując salę weselną i kościół nie wolno zapominać o udekorowaniu samochodu, którym na ślub i wesele przyjedziemy. Dekorację auta  można zlecić kwiaciarni dostarczającej kwiaty i wiązanki na wesele lub firmie z której wynajmujemy samochód.
Wiązanki ślubne
Dekoracja samochodów ślubnych
Decydując się na ślub i spędzenie reszty życia z jedną, ukochaną osobą, pragniemy być z nią jak najszczęśliwsi. Z tego powodu, przez całe wieki powstało mnóstwo przesądów i zwyczajów, które mają prorokować szczęście w małżeństwie i których przestrzeganie ma przynieść szczęście i zadowolenie w małżeńskim stadle.
Wiązanki ślubne
Przesądy ślubne
Zauważyliśmy bardzo duże zainteresowanie internetowymi pamiętnikami. Dlaczego więc nie pisać pamiętnika ślubnego? Blogowanie stało się niezwykle popularnym sposobem na wyrażanie własnych opinii, emocji i wrażeń. To będzie Wasza pamiątka!
Wiązanki ślubne
Blogi ślubne
Najpopularniejszym środkiem transportu do ślubu jest limuzyna lub własne prywatne, nieco bardziej obszerne auto. Nie jest to jednak jedyna możliwość dotarcia do kościoła.
Wiązanki ślubne
Samochód na ślub - nie limuzyna
W internecie wiele jest terminarzy według, których planujecie ślub i wesele. Z doświadczenia wiemy, że wszystkie są takie same. Firma Perfect Moments przygotowała inne niż wszystkie zestawienie z którym warto się zapoznać.
Wiązanki ślubne
Wesele krok po kroku - Perfect Moments
Taniec ten jest szybką odmianą walca w metrum trójdzielnym (3/4). Jego nazwa wywodzi się z wykonania go po raz pierwszy na kongresie wiedeńskim w 1815 roku. Jest to najstarszy turniejowy taniec standardowy. W tańcu tym najbardziej akcentowanym uderzeniem jest pierwszy krok. Taniec jest bardzo płynny i opiera sie na akcjach podnoszeń i opadań.
Wiązanki ślubne
Walc wiedeński - taniec towarzyski
Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl