Porady

Wybierz kategorię:
Wybór ubioru ślubnego, a także dodatków jest trudną częścią planowania ślubu i wesela szczególnie dla kobiet. Istnieje kilka dodatków ślubnych które możecie pominąć na swojej liście. W tym artykule podpowiadamy szczegółowo jak dobrać dodatki i które pominąć.
Wiązanki ślubne
Nieobowiązkowe dodatki ślubne
Nie wszystkie pary decydują się na ślub w okresie wiosenno-letni. Część wybiera czas zimowy i marzy o tym aby w dniu ślubu świat spowijał biały romantyczny puch. Jednak ślub zimą niesie ze sobą konieczność odpowiedniego przygotowania garderoby a zwłaszcza butów. Panna Młoda w odsłoniętych czółenkach, szczękająca zębami z zimna to nie najlepszy widok. Jakie buty wybrać na ślub zimą?
Wiązanki ślubne
Zimowe obuwie ślubne
Częstym sposobem na odzyskanie części zapłaconych za kupioną suknię ślubną pieniędzy jest jej odsprzedaż. Jak przygotować ofertę sprzedaży sukni ślubnej, aby zainteresować nabywców?
Wiązanki ślubne
Jak przygotować suknię ślubną do sprzedaży?
Wielu osobom wydaje się, że biały kolor, to po prostu biały kolor. Tymczasem biel ma niezwykle wiele odcieni, które nazywamy temperaturą bieli. Wiedzą o tym doskonale artyści, ale nie każda Panna Młoda. A że biel to podstawowy kolor śluby, warto dowiedzieć się nieco więcej.
Wiązanki ślubne
Kolory sukni ślubnej - biel
W obliczu niezwykle wysokich cen, jakie potrafią osiągnąć suknie ślubne w salonach, coraz więcej kobiet decyduje się na sprowadzenie sukni z zagranicy.
Wiązanki ślubne
Zagraniczne suknie ślubne
To, że Panna Młoda chce na swoim ślubie wyglądać najpiękniej jest oczywiste. Co jednak zrobić w sytuacji kiedy suknie ślubne potrafią kosztować więcej niż miesięczna pensja? Nie każdy może sobie pozwolić na wydanie 2500zł na sukienkę z najnowszej kolekcji.
Wiązanki ślubne
Cena sukien ślubnych
Piękna suknia to jeszcze nie wszystko co Panna Młoda może zrobić, aby wyglądać naprawdę wyjątkowo podczas ślubu. Wszelkie dodatki w postaci biżuterii są jak najmilej widziane. Trzeba tylko uważać, aby dobrać ją odpowiednio i nie przesadzić. Oto kilka porad jak dobrać odpowiedni naszyjnik do sukni.
Wiązanki ślubne
Naszyjniki ślubne
Rękawiczki są stosunkowo często spotykanym ale jednocześnie niezwykle uroczym dodatkiem do stroju Panny Młodej.
Wiązanki ślubne
Rękawiczki ślubne
Co zrobić z suknią ślubną po weselu? Wiele kobiet decyduje się na odsprzedanie sukni i odzyskanie przynajmniej części pieniędzy. Suknię można dać do komisu ale uważajcie może to być zła decyzja!
Wiązanki ślubne
Suknia ślubna do komisu
Zakup sukni ślubnej to nie lada wydatek, poważnie obciążający ślubny budżet. Dodatkowo, w odróżnieniu do garnituru ślubnego, w sukni ślubnej Panna Młoda poza samą uroczystością i weselem nie będzie już występować. Co zatem można zrobić z suknią ślubną po ceremonii?
Wiązanki ślubne
Suknia ślubna na lata
suknia-ciazowa_m.jpgŻycie, jednak nie zawsze jest spełnieniem naszych marzeń i dlatego ten artykuł poświęcam przyszłym Panną Młodym z „brzuszkiem”. Drogie Panie dziś chciałabym Was przekonać, że biała suknie Wam też się należy.
Wiązanki ślubne
Ciążowa suknia ślubna
Dobór sukni ślubnej, to najprzyjemniejsza dla przyszłej panny młodej część weselnych przygotowań. Możemy wreszcie, w hektarach jedwabiu i satyny, poczuć się jak prawdziwe księżniczki. Nic więc dziwnego że przymiarkom i poszukiwaniom nie ma końca.
Wiązanki ślubne
Fasony sukien ślubnych
Jedna z ulubionych bajek każdej dziewczynki to bajka o Kopciuszku, dlaczego? Odpowiedz jest prosta:dzisiejszy świat, mimo swojej wszechstronnej demokracji odebrał kobietom ich kobiecość! Coraz rzadziej chodzimy w sukienkach czy choćby spódnicach. Na co dzień ubieramy jeansy, t-shirt i buty na płaskim obcasie.
Wiązanki ślubne
Suknia ślubna - bądź piękna!
Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl