Porady

Wybierz kategorię:
Kiedyś bukiet ślubny podlegał bardzo rygorystycznym zasadom. Panna młoda mogła dzierżyć wyłącznie z jasnych, najlepiej białych kwiatów. Kwiatami tradycyjnie stosowanymi były obowiązkowo lilie, róże lub frezje. Dowiedz się jaka teraz moda panuje w tematyce bukietów ślubnych.
Wiązanki ślubne
Piękne bukiety ślubne
Od tego jak zadbamy o detale naszego przyjęcia, ceremonii, naszego wyglądu i stylu, zależy to w jaki sposób ten dzień zapadnie w pamięci naszych gości, ale co najważniejsze nas samych. Oczywiście najważniejsza jest istota tego zdarzenia, czyli początek nowej, wspólnej drogi życiowej, ale każde wspomnienie ma przeważnie także wymiar estetyczny.
Wiązanki ślubne
Dekoracja kościoła i sali weselnej
W tym artykule znajdziecie inspiracje dotyczące Waszych bukietów ślubnych. Wybraliśmy kilka interesujących opcji, z których możecie skorzystać. Zdjęcia pięknych bukietów. Tego artykułu nie można pominąć.
Wiązanki ślubne
Bukiety ślubne
Każda Panna Młoda pragnie, by w tym jedynym dniu wszystko było doskonałe i idealne. Dlatego w tym artykule przybliżę kilka zasad dotyczących bukietów ślubnych. Wiązanka dla Panny Młodej, może być, długa i spływająca, taki kształt kwiatów polecany jest dla osób wysokich, lub okrągła, w kształcie kuli – polecana dla osób drobnych.
Wiązanki ślubne
Doskonała wiązanka ślubna
Kwiaty ślubne to niewątpliwie bardzo ważny element uświetniający ceremonię, późniejszy bal a zwłaszcza strój Panny Młodej. W artykule tym spróbujemy podpowiedzieć Wam na co zwracać uwagę przy doborze florysty i jak obniżyć koszty przeznaczone na ten cel.
Wiązanki ślubne
Jak wybrać kwiaciarnię - Kwiaty ślubne
Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl