Ślubne dodatki do włosów - fryzuryKażda Panna młoda chce błyszczeć w tym najważniejszym dniu w jej życiu - w dniu ślubu. Pomóc jej w tym mogą świecące dodatki między innymi do włosów. Wybiera się je biorąc pod uwagę kilka podpunktów

- ułożenie włosów
- welon
- dodatki na sukni ślubnej

Zastanów się czy chcesz mieć welon czy może rodzaj tiary, diademu. Jeśli tak to czy ma okrywać całą głowę czy może lepiej będzie przyczepiony po którejs ze stron. Jest to bardzo ważne ponieważ bardzo zmienia wygląd fryzury. Podobnie welon może być umocowany odsłaniając fryzurę albo bezpośrednio za tiarą. Wybór należy do Ciebie.

Musisz również pamiętać, że fryzura powinna być dopasowana do twojego stroju, podobnie do dodatków Twojej sukni ślubnej. Powinny być one utrzymane w podobnym stylu. Wiele salonów oferuje komplet dodatków zarówno do włosów jak i do suknii. Dodatki te razem z biżuterią powinny tworzyc jedną wspólną całość.

Zwróć uwagę, na jakość akcesoriów - zwłaszcza biżuterii. Możesz wybierać w szerokiej gamie od posrebrzanych po złote dodatki. Najtrwalsze są wyroby z platyny.

W tym jedynym dniu każda Panna młoda jest fotografowana   wielokrotnie a ujęcia robione są z róznej perspektywy tak iż w kadrze napewno znajdą się włosy i zdobienia. 

Zadbaj o to aby przez staranny dobór dodatków zdjęcia te były cudowną pamiątką a nie czymś o czym chcesz zapomnieć jak najprędzej.

Powiadom znajomego


Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl