Skróty
   "napisano w prasie"

III Podkarpackie Targi Ślubne (2008-11-06)

W dniach 24-25 stycznia 2009 r., w Hali Widowiskowo-Sportowej PODPROMIE w Rzeszowie odbędzie się III edycja Podkarpackich Targów Ślubnych.


III Podkarpackie Targi Ślubne
Już w sprzedaży najnowszy Katalog mody ślubnej 2008 (2008-01-21)

Rozpoczął się nowy rok 2008, nowy sezon ślubny, a co za tym idzie – nowe kolekcje sukien ślubnych, garniturów, butów i licznych dodatków. Oddajemy w Wasze ręce kolejny numer magazynu ,,Moda na Ślub”, który pomoże Wam odnaleźć się w tych nowościach.


Już w sprzedaży najnowszy Katalog mody ślubnej 2008
Napisano w prasie (2007-08-23)

Z przyjemnością informujemy, że informacja o naszym portalu znalazła się w czasopiśmie dla kobiet - Świat Kobiety wydawnictwa Bauer - wydanie Wrześniowe. Dziękujemy za publikację naszego adresu.


Napisano w prasie
VIII Targi Kosmetyczne "LADY EUROPA" (2007-03-10)

VIII Targi Kosmetyczne "LADY EUROPA" Kongres Kosmetyki Profesjonalnej Cabines


VIII Targi Kosmetyczne
V Międzyplanetarne Targi Ślubne (2007-02-11)

Zapraszamy do odwiedzenia naszych największych targów dla narzeczonych, które odbywają się co roku w okresie Walentynek w katowickim "Spodku" Swoją ofertę dla narzeczonych przedstawi blisko 200 firm ślubno - weselnych nie tylko ze Śląska, ale także z Krakowa, Opola, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Rzeszowa i Warszawy. Na płycie głównej prezentują się firmy związane głównie z modą ślubną i limuzyny ślubne, a na antresolach pozostałe branże: foto, video, dekoracje, gastronomia, muzyka itp.


 V Międzyplanetarne Targi Ślubne
Targi ślubne, kosmetyczne i inne wydarzenia (2007-01-19)

Przeznaczamy ten dział do publikowania informacji na temat zbliżających się wydarzeń oraz targów. Informacje na temat targów będą zamieszczane z datą, która odnosi się do wydarzenia. Zapraszamy firmy oraz instytucje do zgłaszania nam zbliżających się targów.


Targi ślubne, kosmetyczne i inne wydarzenia
Oferta dla czasopism (2006-09-01)

W związku z rozwojem portalu zapraszamy wszystkie firmy wydające miesięczniki, tygodniki oraz inne czasopisma do współpracy z portalem wyjdzzamnie.pl. Powierzchnia przeznaczona dla streszczeń artykułów i nowości z prasy jest oferowana nieodpłatnie. Streszczenia wykonają pracownicy portalu.


Oferta dla czasopism
Add to Google Wesele Ślub


Makijaż na ślub

Stoły na wesele


www.psks.pl