Artykuły

Ślubno-Weselny savoir-vivre
Weselny savoir vivre zawiera kilka bardzo cennych uwag, do których Państwo młodzi powinni się ustosunkować. Opis będzie pojawiał się w kilku najbliższych artykułąch. Zaglądajcie w ciągu najbliższych dni pojawi się więcej informacji.
Co zrobić przed wyjazdem na miesiąc miodowy?
Listy, które polecamy Wam nie tylko w tym ale i innych artykułach są najpewniejsze dlatego też i tym razem stworzyliśmy listę rzeczy o których należy pamiętać zanim wyjedziemy na miesiąc miodowy. Skład listy zależy w dużej mierze od Was dlatego też nie musicie sugerować się naszymi typami. Są one oczywiście pomocne, ale nie zawsze będą pasowały do Waszych planów.
Co to jest ślub?
Dla dzieci ślub nie jest tak oczywistym związkiem jak dla dorosłych ludzi? Co mają do powiedzenia na ten temat musicie posłuchać pobierając mp3. Warto posłuchać.
Miesiąc miodowy
miesiac_male.jpgMiesiąc miodowy to kilka pierwszych dni które spędzicie ze sobą jako mąż i żona. Mogą okazać się one cudowne lub wręcz przeciwnie ale nie zrażajcie się. Nawet jeśli wasz miesiąc miodowy nie będzie taki jak sobie to wymarzyliście to później wszystko się ułoży.
Rocznice ślubu
Ślub jest jedną z najważniejszych uroczystości w życiu. Jest to wyjątkowa chwila którą wspomina się przez całe życie. Pomimo iż najhuczniej obchodzi się złote gody (50 lat po ślubie) warto wiedzieć jak nazywane są pozostałe rocznice ślubu.
Życzenia ślubne
Bardzo często stajemy przed Młodą Parą i zastanawiamy się jakie życzenia chcieli by usłyszeć. Czy coś normalnego czy może raczej wymyślonego przez nas? Jedno jest pewne... najlepiej już wcześniej przygotować się do życzeń.
Wasz plan działania
Macie przed sobą przygotowania ślubne. Boicie się ze możecie o czymś zapomnieć albo ze nie zdążycie ze wszystkim na czas? Nie martwcie się.

Oto niezawodny sposób: Wasz PLAN DZIAŁANIA, zawierający wszystkie niezbędne elementy przygotowań ślubnych na przestrzeni dłuższego okresu czasu.

Zaręczyny - nowe obyczaje
Zaręczyny - wyrażenie chęci bycia razem i w przyszłości małżeństwa składane zwykle przez mężczyznę - kobiecie. W kulturze zachodniej zwykle chęć ta potwierdzana jest wręczaniem pierścionka. Kobieta przyjmując pierścionek deklaruje przyjęcie zaręczyn, odrzucenie oznacza odmowę. Zaręczyny rozpoczynają okres narzeczeństwa, które trwa, aż do zawarcia ślubu.
Kocham Cię - w innym języku.
Czyli jak wyrazić swoje uczucie w innym języku...
Kolagen - eliksir młodości.
Początek badań to lata 90-te. Zespól naukowców Instytutu Chemii Uniwersytetu Gdańskiego uzyskał z ekstraktu skór rybich kolagen o budowie łańcucha aminokwasowego niemalże identycznego z ludzkim.
Powrót do góry