Porady ślubne

Zawiadomienia czy zaproszenia ślubne
Pewnie jednym z głównych Waszych dylematów jest kogo zaprosić na ślub i wesele. W tym artykule podpowiadamy kogo wypada zaprosić i jak wybrnąć z tej trudnej sytuacji.
Koszty ślubu i wesela
Niestety. Wesele to spory wydatek i musicie się z tym liczyć. Wesele i ślub należą do jednych z najdroższych uroczystości. Przeczytajcie jakie są aktualne koszty ślubu i wesela. Zaplanujcie już wcześniej całą uroczystość od strony finansowej.
Pogoda w dniu ślubu
Nawet jeśli ślub i wesele zaplanowane mamy na miesiące letnie to nie zawsze pogoda na ślub będzie udana. Warto więc zastanowić się w jaki sposób przygotować nasz ślub i wesele na ewentualność deszczy czy śniegu.
Nieobowiązkowe dodatki ślubne
Wybór ubioru ślubnego, a także dodatków jest trudną częścią planowania ślubu i wesela szczególnie dla kobiet. Istnieje kilka dodatków ślubnych które możecie pominąć na swojej liście. W tym artykule podpowiadamy szczegółowo jak dobrać dodatki i które pominąć.
Jak wybrać obrączki ślubne
Przychodzi czas na wybór obrączek. Ślub i wesele przeminą natomiast obrączki zostaną z Wami na całe życie. Warto więc zastanowić się jakie obrączki ślubne wybrać. Na polskim rynku znajdziecie ciekawe jak również klasyczne obrączki.Obrączka powinna być wyjątkowa i wygodna.
Garnitur na ślub i wesele
Podczas przygotowań do ślubu, przyszła pani młoda jest przeważnie skupiona na swoim wyglądzie, tracąc gdzieś z oczu wizerunek pana młodego. A przecież wszelkie starania są na nic, jeśli pan młody nie zadba o pewne elementy.
Obrączki na ślub z DNA
Jeśli szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego i niepowtarzalnego na grawer można zdecydować się na...wygrawerowanie na obrączce kodu DNA partnera.
Nietypowe zwyczaje ślubne
Co kraj to obyczaj. Wprawdzie w Polsce hołduje się głównie Polskim tradycjom - chyba że ślub odbywa się między osobami różnej narodowości, warto jednak zapoznać się z innymi, czasami mocno nietypowymi, tradycjami ślubnymi
Modna fryzura ślubna
Dopełnieniem stroju panny młodej jest elegancka fryzura ślubna. Jednak aby tak było nie możemy tej sprawy zostawić na ostatnią chwilę. Jeśli ślub jest planowany choćby z kilkutygodniowym wyprzedzeniem warto najpierw zadbać o ich ładny i zdrowy wygląd.
Buty na wesele - eleganckie i wygodne
Wybór ślubnych butów bywa często trudniejszy niż zakup sukni czy garnituru na tą okazję. Buty są jednym z najważniejszych elementów każdego stroju, a przypadku ślubu mają dodatkowo strategiczną rolę. Powinny być dobrane zarówno kolorem jak i fasonem do całego ubrania, ale to nie koniec.
Powrót do góry