Porady ślubne

Rozmiar pierścionka zaręczynowego
Rozmiar pierścionkaArtykuł ten opisuje jak dobrać odpowiedni rozmiar pierścionka zaręczynowego. Niestety nie jest to proste zadanie dla mężczyzny, który chce swojej wybrance sprawić ogromną niespodziankę. Jak zdobyć rozmiar aby wybranka się nie dowiedziała? Mamy kilka dobrych rad.
Pierścionek zaręczynowy
pierscionek_zar.jpgWybór pierścionka zaręczynowego jest dla mężczyzny bardzo ważnym elementem rozpoczęcia wspólnego życia. To właśnie wręczając pierścionek zapada decyzja o wspólnym życiu. W tym artykule znajdziecie kilka waskazówek dotyczących pierścionków zaręczynowych.
Wygodne obuwie na wesele
wyg_but_wes.jpgBardzo często wybierając się na wesele zastanawiamy się jakie obuwie ubrać. Kiedy okazuje się, że żadne nie pasuje do naszego stroju na szybko biegamy po sklepach szukając czegoś odpowiedniego. Zapominamy jednak o bardzo ważnych rzeczach dotyczących wygody i późniejszej zabawy na weselu.
Dodatki do zdjęć ślubnych
dod_do_zdj_sl.jpgCo zrobić by urozmaicić Wasze zdjęcia ślubne? Zastosujcie kilka dodatków, które uatrakcyjnią fotografie.

Przeczytaj koniecznie o najpopularniejszych dodatkach.
Piękne zdjęcia ślubne
piekn_zdj_sl.jpgKażda Młoda Para przykłada dużą wagę do wyboru fotografa. Warto jednak wiedzieć, że samemu można pomóc w osiągnięciu oczekiwanego efektu. Wystarczy skorzystać z kilku porad, które zamieściliśmy w artykule.
Zmiana nazwiska po ślubie
Większość kobiet przyjmuje nazwisko swojego męża. Oto kilka podpowiedzi, które dokumenty należy zmienić po ślubie.
Dj na wesele
W tym artykule postaramy się opisać na co zwrócić uwagę przy wyborze Dj`a, jak podpisać umowę, wybrać piosenki, które będą grane na weselu. Przeczytajcie konieczne. Być może niedługo staniecie przed tym ważnym wyborem.
Wybór butów ślubnych
W ostatnich latach producenci butów wprowadzili do swoich kolekcji duży wybór butów ślubnych. Dzięki temu jest w czym wybierać. Postaramy się przybliżyć problemy związane z wyborem butów ślubnych i ułatwić Wam zakup.
Marynarka i kamizelka - dla Panów
W tym artykule przedstawie Wam jak powinniście dopasować marynarkę oraz kamizelkę. Nie jest to trudna rzecz jednak często zdarza się, że dobieramy je nieodpowiednio. Jeśli kupujesz garnitur jako całość nie będzie problemu z dobraniem materiału jeśli jednak zdaży się, że nic nie będziesz umiał dopasować musisz inaczej podejść do wyboru całości.
Doskonała wiązanka ślubna
Każda Panna Młoda pragnie, by w tym jedynym dniu wszystko było doskonałe i idealne. Dlatego w tym artykule przybliżę kilka zasad dotyczących bukietów ślubnych. Wiązanka dla Panny Młodej, może być, długa i spływająca, taki kształt kwiatów polecany jest dla osób wysokich, lub okrągła, w kształcie kuli – polecana dla osób drobnych.
Powrót do góry