Porady ślubne

Niezapomniane piosenki - muzyka na wesele
nutkadjkf.jpgKażda Para ma tak zwane swoje piosenki z którymi kojarzą się określone sytuacje, miejsca uczucia. Nie powinno ich zabraknąć na Waszym weselu. Mamy nadzieję, że kilka naszych porad pomoże Wam ułożyć dobry plan muzyki na uroczystości.
Dzieci na weselu - goście weselni
dzieci_wesele.jpgCzy wyobrażacie sobie zdjęcie ślubne, na którym zabraknie dzieci?  A może jesteście zwolennikami uroczystości bez dzieci biegających wokół stołów? Przeciwnikami zazwyczaj są Panowie natomiast Panie nie wyobrażają sobie uroczystości weselnej bez najmłodszych członków rodziny.
Wybór suknii ślubnej - Moda dla Pań
Każda z Was staje przed wyborem suknii ślubnej. Postanowiliśmy ułatwić Wam wybór sugerując kilka punktów, na których powinnyście się skupić. Dla wieli z Was jest to zapewne najprzyjemniejsza część organizacji wesela. Zwłaszcza, że kobiety znane są z upodobania do zakupów - w szczególności swojej garderoby.
Garnitur dla Młodego Pana - moda męska
KrawatTen artykuł kierujemy głównie do Panów, którzy w najbliższym czasie staną oko w oko z problemem wyboru garnituru na wesele. I chociaż pewne jest, że nie stanowi to zapewne większego problemu niż dla Panny Młodej wybór sukni ślubnej to jednak nie jest łatwym zadaniem.
Jak wybrać styl wesela
Kiedy zaczynacie planować wesele macie zapewne określony cel jak powinno ono wyglądać. Zdarza się jednak że nie macie swojego pomysłu i chcielibyście, żeby ktoś Wam doradził. Kilka porad dotyczących stylu wesela.
Makijaż ślubny - Młoda Panna
Wykonanie makijażu ślubnego, który będzie komponował się dobrze w kościele, na dworze czy na sali weselnej ułatwi Wam właśnie ten artykuł. Możecie skorzystać z porad specjalisty w tej dziedzinie lub poprosić fotografa by przedstawił Wam jaki kolor powinnyście dobrać by zdjęcia wyszły dobrze.
Jak wybrać kwiaciarnię - Kwiaty ślubne
Kwiaty ślubne to niewątpliwie bardzo ważny element uświetniający ceremonię, późniejszy bal a zwłaszcza strój Panny Młodej. W artykule tym spróbujemy podpowiedzieć Wam na co zwracać uwagę przy doborze florysty i jak obniżyć koszty przeznaczone na ten cel.
Ślubne dodatki do włosów - fryzury
Każda Panna młoda chce błyszczeć w tym najważniejszym dniu w jej życiu - w dniu ślubu. Pomóc jej w tym mogą świecące dodatki między innymi do włosów. Wybiera się je biorąc pod uwagę kilka podpunktów.
Walc wiedeński - taniec towarzyski
Taniec ten jest szybką odmianą walca w metrum trójdzielnym (3/4). Jego nazwa wywodzi się z wykonania go po raz pierwszy na kongresie wiedeńskim w 1815 roku. Jest to najstarszy turniejowy taniec standardowy. W tańcu tym najbardziej akcentowanym uderzeniem jest pierwszy krok. Taniec jest bardzo płynny i opiera sie na akcjach podnoszeń i opadań.
Samochód do ślubu
samochod_art_small.jpgWybór samochodu którym będziecie chcieli podróżować podczas waszego ślubu nie jest łatwym zadaniem tym bardziej, że firm które oferują samochody jest cała masa. Co więc należy zrobić by odpowiednio "trafić" z wyborem?
Powrót do góry