Porady ślubne

Ważne pytania przy wyborze fotografa
Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość nic zatem dziwnego że zależy nam aby była ona jak najlepiej uwieczniona na zdjęciach. Jak więc upewnić się że wybierasz właściwego fotografa? Przede wszystkim ważne są dobre relacje z fotografem i to że odpowie on na każde Twoje pytanie.
Taniec towarzyski; Rumba
Rumba towarzyska jest kojarzona z tańcem namiętności i miłości. Rozliczenie kroku podstawowego to "wolny, szybki szybki". Partnerka w rumbie porusza się kusząco natomiast partner prezentuje ją i głównie to właśnie on prowadzi. Taniec opowiada o kobiecie która uwodzi mężczyzne.
Taniec towarzyski - Walc angielski
Walc angielski jest to pochodząca z Angli odmiana walca. Został wykonany po raz pierwszy w Londynie w 1910 roku. Jest to taniec prosty rytmicznie. Przygotowaliśmy dla Was krótką specyfikację tego tańca a także przykładowe utwory przy których możecie nauczyć się tańczyć.
Popracuj nad swoją sylwetką przed wielkim dniem
Jeśli już wybrałaś dietę odpowiednią dla twojego stylu życia to teraz nadszedł czas na aktywną pracę nad twoim ciałem. Najwięcej korzysci przyniesie Ci dieta w połączeniu z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami gimnastycznymi.
Zadbaj o obrączkę - biżuteria

Obrączki biżuteriaW tym artykule postaramy się doradzić Wam jakie czynności powinniście wykonać by Wasze obrączki nagle nie zniknęły gdzieś bez śladu i zawsze były jak nowe.

Wiązanie krawatów - Pół-Windsor
Węzeł mniej obfity. Takie rodzaj wiązanie dobrze stosować przy grubych tkaninach. Jest harmonijny i gładki. Porada zawiera kolejną animacje - typ Pół-Windsor.
Wiązanie krawatów - węzeł WINDSOR
Kolejny rodzaj węzła - animacja wiązania o nazwie WINDSOR. Metoda ta jest troszke trudniejsza ale lepiej daje się uporządkować krawat przy górnej części koszuli. Węzeł ten jest też odporniejszy na rozwiązanie.
Zaproszenia ślubne
Wybór zaproszeń ślubnych jest jedną z bardzo ważnych czynności. Pamiętajcie że tak naprawdę jest to pierwsza forma informacji o Waszym ślubie dla Waszych gości. Dlatego też zaproszenia powinny mieć stosowną formę do uroczystości.
Wyjątkowa chwila - wyjątkowy makijaż
Co zrobić by wyglądać naturalnie, ale i odświętnie? Jak i czym podkreślić swoje walory by nie przesadzić? Czy reflektory będą dla nas łaskawe? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w naszym artykule poświęconym sztuce wizażu w makijażu ślubnym.
Lista do zrobienia
Planowanie ślubu i wesela możecie rozpocząć od wypisania najważniejszych czynności które musicie wykonać, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Bez tego może okazać się że zapomnieliście o najważniejszym.
Powrót do góry