Porady ślubne

Wygodna bielizna ślubna
Ślub to bez wątpienia dzień wyjątkowy i każda pani chce wtedy wyglądać wyjątkowo. Ale na ten wygląd składa się wiele szczegółów, także tych niewidocznych dla osób postronnych. Mowa tu oczywiście o bieliźnie. A wybór odpowiedniej bielizny to wielka sztuka. Musi być jednocześnie wygodna i szykowna.
Jak zapraszać gości na wesele
Zapraszanie gości na swoje wesele to proces konieczny, ale dość czasochłonny i pracochłonny. Punktem wyjściowym jest oczywiście sporządzenie listy gości. Niezależnie jednak od liczby gości,  przygotowania powinniście rozpocząć najpóźniej na dwa miesiące przed ślubem, by mieć wystarczającą ilość czasu na wszystko, goście zostali zaproszeni na czas.
Dłonie panny młodej
Aby wizerunek pani młodej był w pełni dopracowany i zapięty na ostatni guzik, należy dopilnować każdego szczegółu. Dobrać dodatki, makijaż, kwiaty i inne rzeczy. Zadbać też należy o odpowiedni wygląd dłoni i paznokci.
Ślub i wesele zimą
Kiedyś zima dość skutecznie odstraszała osoby planujące ślub i wesele. Obecnie jednak ta tendencja nieco się zmieniła, być może dlatego, że od dawna już zima nie straszy bowiem mroźnymi temperaturami, które mogłyby zniechęcić gości do jakiejkolwiek aktywności, zwykle jest łagodna i słoneczna.
Oczepiny - najciekawsze zabawy
Znamy sporą liczbę zabaw i zwyczajów weselnych, ale najważniejszą częścią, bez której nie wyobrażamy sobie tej uroczystości, są oczepiny. Tą część wesela, wedle tradycji zaczynamy o północy. Dokładnie o tej godzinie panna młoda symbolicznie przechodzi ze stanu panieńskiego w zamężny.
Jak dbać o włosy
Nie od dziś wiadomo, że kobiety traktują zamążpójście jako okazje do szczególnej pielęgnacji ciała i włosów, zwłaszcza, że to właśnie fryzura w dniu ślubu musi być idealna i dopracowana. Jednakże samo precyzyjne ułożenie włosów nie wystarczy, jeśli będą one w kiepskiej kondycji.
Kolory sukni ślubnej - biel
Wielu osobom wydaje się, że biały kolor, to po prostu biały kolor. Tymczasem biel ma niezwykle wiele odcieni, które nazywamy temperaturą bieli. Wiedzą o tym doskonale artyści, ale nie każda Panna Młoda. A że biel to podstawowy kolor śluby, warto dowiedzieć się nieco więcej.
Fryzury ślubne - krótkie włosy
Propozycje fryzur ślubnych dla kobiet o długich lub półdługich znaleźć można praktycznie wszędzie i każda fryzjerka będzie w stanie zaproponować przynajmniej kilka możliwości. Co jednak mają zrobić kobiety, które noszą bardzo krótkie włosy? Jaka fryzurę ślubną wybrac przy włosach które mają nie więcej niż 5 cm długości?
Przykładowe życzenia ślubne
Artykuł przeznaczony jest głównie dla gości weselnych. Jeśli macie problem z ułożeniem życzeń dla Młodej Pary możecie wybrać z przykładowych życzeń ślubnych.
Niezbędnik panny młodej
Ślub i wesele, to ważna, życiowa uroczystość, dlatego zwykle chcemy, aby była doskonała. W tym celu wykonujemy precyzyjny plan przygotowań i realizujemy go skrupulatnie krok po kroku. Ale należy wziąć też poprawkę na tzw. element losowy, który może sprawić, że coś pójdzie nie po naszej myśli. Trzeba więc być elastycznym i mieć awaryjny plan B na różne okoliczności.
Powrót do góry