Porady ślubne

Bramy ślubne
Jak ozdobić nasze wejście by było równie piękne jak piękny jest dzień ślubu? Pomysłów jest tyle, ile wyobraźni w naszych głowach. Przygotowaliśmy kilka propozycji.
Obsypywanie Pary Młodej
Gdy sakramentalne „TAK” już padło, gdy kościelne dzwony już biją, gdy nasze serca rozpiera wszechobecna radość, dumnym krokiem kierujemy się w stronę wyjścia z Kościoła.
Lista prezentów - bez przeszkód
Trzy tostery, dwa zestawy sztućców, cztery komplety pościeli. Nie ma to jak dostać dublujące się, całkiem niepotrzebna prezenty. Co zrobić z tym niefartem? Rozwiązaniem problemu są dwa proste słowa LISTA PREZENTÓW.
Nauki przedmałżeńskie
Biorąc ślub kościelny jesteśmy zobowiązani do odbycia tzw. nauk przedmałżeńskich. Jednak wiele par słysząc te słowa ogarnia niepokój. Jego przyczyną jest zwykle niewiedza. W tym artykule dowiecie się kilku informacji dotyczących nauk przedślubnych.
Świadkowie na ślubie
swiadek_m.jpgZostaliście zaproszeni na świadków na ślubie Waszych bliskich? Cieszycie się, ale jednocześnie ogarnia Was przerażenie? Nie macie się, czego bać! Ten artykuł pomoże Wam przezwyciężyć strach!
Niespodzianka dla Pana Młodego
niespodzianka_m.jpgW tym artykule dowiesz się jak zaskoczyć Pana Młodego. Niektóre z pomysłów są bezcenne więc nie ma na co czekać. Ty też możesz wymyślić coś wyjątkowego.
Ciążowa suknia ślubna
suknia-ciazowa_m.jpgŻycie, jednak nie zawsze jest spełnieniem naszych marzeń i dlatego ten artykuł poświęcam przyszłym Panną Młodym z „brzuszkiem”. Drogie Panie dziś chciałabym Was przekonać, że biała suknie Wam też się należy.
Pomysły na pierwszy taniec
Kochamy się i chcemy już zawsze być razem, ale co zrobić jak depczemy sobie po palcach?! W tym artykule opisaliśmy kilka pomysłów jak nauczyć się tańca.
Przesądy ślubne
Decydując się na ślub i spędzenie reszty życia z jedną, ukochaną osobą, pragniemy być z nią jak najszczęśliwsi. Z tego powodu, przez całe wieki powstało mnóstwo przesądów i zwyczajów, które mają prorokować szczęście w małżeństwie i których przestrzeganie ma przynieść szczęście i zadowolenie w małżeńskim stadle.
Blogi ślubne
Zauważyliśmy bardzo duże zainteresowanie internetowymi pamiętnikami. Dlaczego więc nie pisać pamiętnika ślubnego? Blogowanie stało się niezwykle popularnym sposobem na wyrażanie własnych opinii, emocji i wrażeń. To będzie Wasza pamiątka!
Powrót do góry