Porady ślubne

Fular i ascot zamiast krawatu
Najbardziej popularnym dodatkiem do garnitury ślubnego jest krawat, choć część Panów, zwłaszcza jeśli ślub biorą w smokingu, decyduje się na muszkę. Jednak ani muszka ani też krawat nie są jedynymi możliwościami z jakich mogą korzystać Panowie.
Samochód na ślub - nie limuzyna
Najpopularniejszym środkiem transportu do ślubu jest limuzyna lub własne prywatne, nieco bardziej obszerne auto. Nie jest to jednak jedyna możliwość dotarcia do kościoła.
Solarium przed ślubem
Opalanie w solarium trzeba zaplanować odpowiednio, tak by zdążyć się opalić, ale jednocześnie nie  przesadzić z nadmiarem uzyskanego podczas opalania koloru.
Dekoracja kościoła
Planując ślub, nie można zapomnieć również o takim detalu jakim jest odpowiednie przybranie kościoła.
Ślub wielokulturowy - Goście weselni
Globalizacja dosięgnęła nas również w kwestii małżeństw. Coraz częściej zawieramy związki z osobami z innych krajów, a także innych kręgów kulturowych.  Jak przygotować gości na ślub i wesele, jeśli u naszego przyszłego małżonka zwyczaje weselne są zgoła inne niż u nas?
Obrączki grawerowane - propozycje sentencji
Nie wszystkie Młode Pary decydują się na obrączki grawerowane. Część par o tym zapomina, część rezygnuje z grawerowania idąc za radą jubilera (grawer po latach może się wytrzeć), część rezygnuje ze względu na koszty.
Sposoby podawania alkoholu na weselu
Jak podawać alkohol na weselu? Jaką temperaturę powinny mieć napoje? Tego wszystkiego dowiecie się właśnie z tego artykułu.
Księga weselna
Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w ciągu całego życia. Trzeba zadbać o to aby był niezwykły i niezapomniany. Możecie zachować wspomnienia w specjalnej księdze weselnej.
Wieczór panieński
Tradycja urządzania wieczorów panieńskich nie jest u nas zbyt rozpowszechniona. A szkoda, jest to przecież okazja do wspaniałej i szalonej zabawy w gronie przyjaciółek i jeszcze wolnym stanie cywilnym. Czy wybierzesz się do SPA czy na szaloną imprezę?
Podziękowania dla rodziców
Podziękowania dla rodziców, niesamowity zwyczaj Pary Młodej za włożoną w wychowanie troskę są wspaniałą, tradycyjną częścią każdego wesela. W związku z tym nie może o tej ważnej części zapomnieć żadna Para Młoda.
Powrót do góry