Obrączki na ślub z DNA
Obrączka ślubna stanowi dla pary małżonków najważniejszy symbol ich związku. Nic więc dziwnego, że każda przyszła para małżonków stara się wybrać jak najciekawszy wzór obrączek. Niezwykle popularna jest też personalizacja obrączek poprzez wygrawerowanie na niej wyjątkowej sentencji. A jeśli szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego i niepowtarzalnego na grawer można zdecydować się na...wygrawerowanie na obrączce kodu DNA partnera.

Zakochujemy się w naszym partnerze i decydujemy na ślub dlatego, że jest taki jaki jest - niepowtarzalny i wyjątkowy. Tak jak wyjątkowy i niepowtarzalny jest kod DNA każdego człowieka. Wygrawerowanie indywidualnego układu nukleotydów na obrączce to więc dodatkowe podkreślenie naszego związku z tym jednym, wybranym człowiekiem.

Jak wykonać obrączkę z kodem DNA?

Najpierw należy wykonać profil kodu genetycznego w pracowni diagnostyki genetycznej. . Certyfikat profilu, małżonkowie dostaną wraz z obrączkami. Kod zapisywany jest  formie układów STR na obrączce i wygląda jak ciąg cyfr. Tak naprawdę, tylko małżonkowie będą więc wiedzieć co oznaczają wygrawerowane numerki.
Obrączki z kodem DNA mają nie tylko pamiątkowe i sentymentalne znaczenie, ale mogą również być użyteczne w sytuacji, kiedy konieczna byłaby identyfikacja.

Koszt wykonania obrączki z kodem DNA to 650 zł za wykonanie profilu genetycznego i dodatkowo koszty wykonania graweru ustalane już indywidualnie z nabywcą. Obrączkę DNA wykonać można z dowolnego materiału - nawet więc jeśli marzą się Wam obrączki z tytanu czy wykonane w technice Mokume-Gane, oznaczenie ich kodem DNA jest jak najbardziej możliwe.
Wstecz
Powrót do góry