Aktualności

Reality-show Wyjdź za mnie w Polsacie

Już wkrótce w Polsacie pojawi się nowy program o nazwie "Wyjdź za mnie". To reality-show, w którym zupełnie obce sobie osoby będą mogły się poznać, zaręczyć i wziąć ślub. Wszystko na antenie!. Szczegóły dotyczące naszego udziału w programie znajdziecie klikając na szczegóły.

Dwie reklamy w cenie jednej
Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Teraz wszystkie firmy, których reklama na portalu www.WyjdzZaMnie.pl jest aktywna zyskują podwójnie.
WyjdzZaMnie.pl na Facebook
Zapraszamy Was na nasz profil na portalu Facebook. Zyskacie dzięki temu dużo ciekawych możliwości. Już wkrótce organizowane będą konkursy w których będzie można wygrać ciekawe nagrody.
Targi ślubne przez cały rok
Targi ślubne, które trwają przez cały rok? Tak. Właśnie na naszym portalu znajdziesz wyjątkowe i tylko potwierdzone oferty firm z branży ślubnej. Już teraz zapraszamy na www.wyjdzzamnie.pl
Tylko sprawdzone firmy!
Dlaczego warto skorzystać z bazy firm na portalu www.wyjdzzamnie.pl? Do listy firm można dopisać firmę na ślub tylko za opłatą. Dzięki temu nie znajdziesz tutaj firm, niesprawdzonych czy nieaktualnych!
Używane suknie ślubne
W naszym komisie sukien ślubnych znajdziecie bardzo ciekawe oferty używanych sukien ślubnych. To bardzo dobra alternatywa dla osób które z różnych przyczyn muszą zorganizować wesele i ślub ograniczając koszty.
Najnowsze porady na ślub i wesele
Już teraz znajdziesz najnowsze tematy dotyczące ślubu i wesela. Poradnik ślubny na 2011 rok. W serwisie zamieściliśmy informacje na temat kosmetyków przed ślubem a także ubioru dzieci.
Cymbeline w naszym serwisie
Miło nam poinformować, że w naszym serwisie zobaczyć można suknie znanej na całym świecie firmy Cybmeline. Zapraszamy do przeglądania sukien i głosowania na najpiękniejszą suknię roku 2011.
Usługi na ślub i wesele za darmo
Organizacja ślubu i wesele zwykle kojarzy się z wysokimi kosztami. W związku z tym postanowiliśmy wyjść na przeciw parom młodym. Na naszym forum ślubnym znajdziesz kilkadziesiąt ofert całkowicie za DARMO.
Darmowa strona na ślub i wesele
Przypominamy, że na naszym serwisie blogowym nie trzeba nic płacić, aby założyć swoją stronę ślubną lub bloga ślubnego. Dostępnych jest kilka szat graficznych, które możecie dodatkowo zaopatrzyć w suwaczek ślubny.
Powrót do góry