Artykuły

Styl wesela
Najważniejsze, by podczas przygotowań do ślubu zwrócić uwagę na szczegóły. Dzięki nim, nawet tradycyjne przyjęcie weselne, może mieć wyjątkowy nastrój. Jeśli nie chcecie Państwo, by goście podczas składania życzeń wręczyli Wam kwiaty, poproście, by zamiast nich sprezentowali Wam bajeczne przepisy kulinarne lub przekazali pieniądze na wybrany cel charytatywny.
Tort weselny - pyszności
Oto kilka słów o najważniejszym kulinarnym elemencie każdego przyjęcia weselnego. Tort weselny jest współczesną wersją dawnego chleba czy słodkiego ciasta, które było symbolem dostatku i wszelkiego dobra. Aby te dobra stały się udziałem poślubionej pary, musiała ona podzielić się słodkim ciastem z jak największą liczbą osób, aby to co oddają, hojnie wróciło do nich na nowej drodze życia.
Zorganizować swoje wesele
W tym artykule poprosiliśmy o kilka rad i informacji specjalistów od organizacji wesela i ślubu. Zapoznajcie się z treścią ponieważ jest ciekawa i zapewne wyjaśni kilka waszych wątpliwości dotyczących wyboru firm.
Lista prezentów ślubnych
Tym razem artykuł niekoniecznie jest kierowany do Młodej Pary chociaż po części można zastanowić się czy lista prezentów ślubnych nie jest dobrym pomysłem. Zebraliśmy kilka ciekawych informacji dotyczących prezentów. Dlatego zapraszamy szczególnie gości do przeczytania tego artykułu.
Kareta - zabawy weselne
Zabawa w karetę - organizowana jest zazwyczaj w trakcie oczepin - do zabawy potrzeba 9 osób, które reprezentują: 4 koła karety, 2 konie, 1 woźnice, no i oczywiście Króla (Pan Młody) i Królową (Pani Młoda).
Kilka rad dobrego snu – porzuć problemy przed snem
Jeśli czujesz zdenerwowanie przed snem napij się ciepłej herbaty, posiedź chwilkę w spokoju by nie wnosić nie kłaść się w pełnym napięciu. Dobry i spokojny sen to podstawa sukcesów w kolejnym dniu.
Kilka rad dobrego snu – łóżko dla Was
Każdy wie że bardzo ciężko jest podzielić się łóżkiem, które zawsze było tylko nasze. Zaraz po ślubie może wydawać się, że wspólny sen wcale nie jest taki łatwy. Jak temu zaradzić i jak przezwyciężyć kilka pierwszych nocy razem?
Konsultanci - organizacja wesela
Od pewnego czasu zauważyłem znaczny przyrost firm związanych z branżą ślubno weselną. Wydaje się, że firm oferujących usługi związane z tym tematem przybywa jak grzybów po deszczu czy naprawde okażą się przydatne?
12 sposobów na chandrę
Są takie dni, że czujesz się zdołowana/zdołowany. Nic Ci się nie chce robić. Nie chce Ci się spać, jeść, pić czy porozmawiać z kimkolwiek. Jesteś naładowana/naładowany negatywnie i reagujesz gwałtownie na otaczający Cię świat. Cóż po prostu takie dni się zdarzają.
Kolory - co oznaczają?
Od małego dziecka poznajemy świat pełen kolorów, poznajemy i uczymy się. W trakcie nauki przypisujemy przedmiotom, emocjom, sytuacjom nie tylko myśli, ale również obrazy, których jedną ze składowych są kolory.
Powrót do góry