Artykuły

Najdroższe śluby i akcesoria ślubne
Wydalibyście milion złotych na suknię ślubną ? Stać Was na wesele na dwa tysiące gości? Są na tym świecie ludzie, którzy są w stanie wydać na uroczystość weselną kwotę stanowiącą roczny dochód niewielkiego kraju.
Obrączki ślubne - krótka historia
Artykuł ten opisuje historie obrączek ślubnych oraz obrączke jako symbol w innych kulturach niż nasza. Warto zapoznać się z tą treścią.
YES i AVON – dzisiaj, jutro, zawsze…
Najciekawsze odpowiedzi na to pytanie zostaną nagrodzone flakonami niepowtarzalnych zapachów marki AVON z linii „Today Tomorrow Always” – damskim i męskim.
Jak dobrze wybrać konsultanta ślubnego?
Zatrudnienie konsultanta ślubnego to doskonały pomysł dla par, które przede wszystkim cenią swój czas. Jeżeli ktoś zajmuje się czymś profesjonalnie, to jest oczywiste, że zrobi to lepiej i szybciej, niż amator.
Moda na ślub
Katalog mody ślubnej 2008 również dla Panów (368stron) jest w sprzedaży w sieci: EMPiK, KOLPORTER, RUCH, INMEDIO, GARMOND, RELAY. Przeczytaj więcej szczegółów.
Wina na uroczystości ślubno-weselne
Coraz większym zainteresowaniem nowożeńców podczas organizacji uroczystości weselnych cieszą się wina zastępując wszechobecną wódkę. Lista gości ustalona, wybrana restauracja, w której odbędzie się uroczystość weselna. Pozostaje teraz tylko dobrać odpowiednie wina. Dobrze jeśli nie będą zbyt drogie, bo przed nami inne wydatki, a chciałoby się jeszcze pojechać w podróż poślubną.
TRYLOVIA - Biżuteria ślubna YES
TRYLOVIA jest opowieścią o trwaniu uczucia i piękna, zawartą blasku brylantów. Biżuteria symbolizująca: olśnienie, radość i spełnienie. Trzy dowody miłości - wciąż wyczekiwane - pojawiające się co pewien czas, także na przestrzeni lat...
5 przykazań udanego wesela
Pracując jako fotograf w swoim życiu byłem na około 60-ciu weselach. Dla metodologii badań jest to aż nad to wystarczająco reprezentatywna grupa. Co powoduje, że jedne wesela kończą się o 8 rano wytoczeniem tylko nieznacznie przerzedzonego, rozśpiewanego tłumu na ulicę, a inne zdychają o 2-3 w nocy?
Wasza strona ślubna
Na całym świecie powstają masowo portale, które umożliwiają założenie własnej strony ślubnej. To świetna propozycja, która pozwala Wam na pokazanie światu że się kochacie i pragniecie na zawsze być razem. Wychodząc Wam na przeciw stworzyliśmy taką możliwość także w naszym portalu i to całkowicie za darmo.
Zawieszki na napoje - ozdoby na stół weselny
Zapewne zastanawialisćie się jak upiększyć Wasze wesele niskim kosztem. Od kilku lat na polskim rynku masowo sprzedają się zawieszki na napoje alkoholowe.  Jest to bardzo dobry sposób na przystrojenie stołu. Jakiś czas temu niewykonalne teraz już możliwe.
Powrót do góry