Porady ślubne

Lista gości z potwierdzeniem obecności
W dzisiejszych czasach kiedy praktycznie każda osoba ma w domu komputer, a Internet dostępny jest wszędzie, konieczny jest wybór prostych rozwiązań które sprawdzą się w teraźniejszości.
Piosenka dla rodziców
Artykuł zawiera listę piosenek dla rodziców. Chociaż numerem jeden jest wciąż Cudownych Rodziców mam Urszuli Sipińskiej to może znajdziecie inną propozycję, która się Wam spodoba.
Dekoracja samochodów ślubnych
Dekorując salę weselną i kościół nie wolno zapominać o udekorowaniu samochodu, którym na ślub i wesele przyjedziemy. Dekorację auta  można zlecić kwiaciarni dostarczającej kwiaty i wiązanki na wesele lub firmie z której wynajmujemy samochód.
Zagraniczne suknie ślubne
W obliczu niezwykle wysokich cen, jakie potrafią osiągnąć suknie ślubne w salonach, coraz więcej kobiet decyduje się na sprowadzenie sukni z zagranicy.
Cena sukien ślubnych
To, że Panna Młoda chce na swoim ślubie wyglądać najpiękniej jest oczywiste. Co jednak zrobić w sytuacji kiedy suknie ślubne potrafią kosztować więcej niż miesięczna pensja? Nie każdy może sobie pozwolić na wydanie 2500zł na sukienkę z najnowszej kolekcji.
Naszyjniki ślubne
Piękna suknia to jeszcze nie wszystko co Panna Młoda może zrobić, aby wyglądać naprawdę wyjątkowo podczas ślubu. Wszelkie dodatki w postaci biżuterii są jak najmilej widziane. Trzeba tylko uważać, aby dobrać ją odpowiednio i nie przesadzić. Oto kilka porad jak dobrać odpowiedni naszyjnik do sukni.
Rękawiczki ślubne
Rękawiczki są stosunkowo często spotykanym ale jednocześnie niezwykle uroczym dodatkiem do stroju Panny Młodej.
Suknia ślubna do komisu
Co zrobić z suknią ślubną po weselu? Wiele kobiet decyduje się na odsprzedanie sukni i odzyskanie przynajmniej części pieniędzy. Suknię można dać do komisu ale uważajcie może to być zła decyzja!
Suknia ślubna na lata
Zakup sukni ślubnej to nie lada wydatek, poważnie obciążający ślubny budżet. Dodatkowo, w odróżnieniu do garnituru ślubnego, w sukni ślubnej Panna Młoda poza samą uroczystością i weselem nie będzie już występować. Co zatem można zrobić z suknią ślubną po ceremonii?
Gdzie na zdjęcia w plenerze?
Lista miejsc gdzie można wybrać się na plener zdjęć ślubnych. Już teraz możecie wybrać jedno z pięknych miejsc. Lista podzielona jest na województwa co ułatwi Wam wybór. Czekamy także na Wasze pomysły.
Powrót do góry