Porady ślubne

Dodatki na wesele
Organizując wesele, chcemy coraz częściej zafundować gościom jakieś dodatkowe atrakcje. Skala tego zjawiska wynika z faktu, że eleganckie i efektowne są teraz wszystkie przyjęcia. Standard jest taki, że państwo młodzi są pięknie ubrani, niezależnie od stylu, stoły uginają się pod naporem jedzenia, a gości bawi zespół zapewniając świetną zabawę.
Śląskie tradycje weselne
Są w Polsce regiony, gdzie wciąż jest ważna i przestrzegana tradycja, także ta dotycząca zaślubin. Jednym z takich miejsc jest Śląsk, gdzie organizacja ślubu i wszystko co mu towarzyszy jest kultywowane w dość konserwatywnym stylu z zachowaniem dawnych obyczajów.
Prezenty i upominki dla gości
Prezenty ślubne dla młodej pary to rzecz oczywista, w zasadzie nie godzi się pokazać na weselu bez takiego podarunku lub koperty z pieniędzmi. Ale czy ktoś pomyślał o tym aby obdarować gości weselnych jakim drobnym upominkiem? To raczej jest nowy zwyczaj i rzadko praktykowany, a jedyna taka pamiątka dla gości to zdjęcia.
Pomoc konsultantów ślubnych
Jeśli macie bardzo skromny budżet, to niestety musicie uporać się z problemem sami, ale jeśli nie jest to dla was zbyt duży ciężar finansowy, to warto zastanowić się nad wynajęciem konsultantów ślubnych.
Ślub za granicą
Na rynku usług turystycznych coraz częściej pojawia się nowa usługa – ślub za granicą. Nie chodzi tu bynajmniej o sama podróż poślubną, ale o zawarcie ważnego i legalnego związku małżeńskiego na przykład w otoczeniu palm Bahamah, czy w urokliwej Pradze.
Najpiękniejsza Panna Młoda
Ślub, strojna suknia z wielkim trenem, to marzenie wielu małych dziewczynek. Niektóre dziewczynki z czasem z tego wyrastają, a swoje marzenia porzucają na rzecz skromnej, eleganckiej sukni, ponieważ ich gust i styl nieco się zmienił i dojrzał.
Jak dbać o cerę przed ślubem
Wygląd panny młodej na ślubie to końcowy efekt skomplikowanych przygotowań, w które wpisana jest także skóra twarzy. Należy ją przygotować gruntownie zanim zostanie powleczona ślubnym makijażem.
Trudne decyzje przed ślubem
Wkrótce po zaręczynach zaczynacie snuć plany dotyczące terminu ślubu, wyboru kościoła lub urzędu stanu cywilnego, świadków, miejsca na wesele, szacunkowej liczby gości, podróży poślubnej. Na początek zróbcie to we dwoje, abyście poznali swoje wyobrażenia o tym, jak powinien wyglądać ten uroczysty dzień.
Jak się oświadczyć?
Dziś oficjalne zaręczyny z udziałem członków obu rodzin najczęściej poprzedzone są intymnymi oświadczynami, gdzie młodzi wyznają sobie miłość i przyrzekają być na zawsze razem. I chociaż wiele się zmieniło, to każda kobieta oczekuje takiego właśnie romantycznego wieczoru, kiedy ukochany poprosi ją o rękę.
Urocza sesja w plenerze
Przez ostatnie lata sztuka fotografowania pary młodej zmieniła się w znacznym stopniu, głównie chyba dzięki preferencjom samych klientów. Pary młode nie fotografują się już jedynie w warunkach studyjnych, gdzie wykonuje się może profesjonalne i ładne zdjęcia, ale wciąż na podobnych tłach i z podobnymi rekwizytami. Wielką odmianę stanowią sesje plenerowe.
Powrót do góry